ZTE Quartz

Akıllı telefonlar kadar akıllı saatlerinde ilgi çektiğini biliyoruz. Bir çok firma akıllı saatler pazarında birbiriyle  rekabet haline girdiler. Bu firmalardan biride ZTE firması Zte’nin akıllı saati ZTE Quartz hakkında yeni haber var.

Akıllı telefon piyasasında olduğu gibi giyilebilir teknoloji alanındada rekabetin en üst seviyey ulaştığı son bir yıl içerisinde pek çok akıllı saat tanıtılarak kullanıcıların beğenisine sunuldu. Samsung ve Apple gibi firmaların başını çektiği giyilebilir teknoloji alanında ZTE gibi firmalarda bu pastadan pay kapmak için akıllı saatlerini tanıtmaya başlamış durumda.

ZTE Quartz tasarımı dairesel olacak

Yeni gelen habere göre Quartz akıllı saatin Android 2.0 Wear ile geleceği yönünde. Aslında ZTE’nin yeni bir akıllı saat üreteceği CES 2017‘de gündeme gelmişti. ZTE kuvars‘ın tasarımının nasıl olacağı tartışılırken akıllı saatin dairesel bir tasarımla geleceği yönünde.

ZTE Quartz akıllı saati özellikleri

Akıllı saatin özellikleri hakkında pek fazla bilgi bulunmuyor. Ancak Quartz’ın 3G ve LTE bağlantı desteğine sahip olacağı neredeyse kesin gibi. Akıllı saatin uzun süre kullanım süresi vaat eden üstün bir pil ile geleceği yönünde. Bununla birlikte ZTE akıllı saatin Android 2.0 Wear ile kutudan çıkacağı yönünde. Yine gelen haberde ZTE‘nin ABD’de satış yapmak için büyük bir dağıtıcı firma ile anlaşmak istediği gelen iddialar arasında.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.