ZTE nubia NX907J

Çinli büyük akıllı telefon üreticisi şirketlerden biri olan ZTE’nin yeni akıllı telefonlarından biri olması beklenen Nubia NX907J yine ortaya çıktı.

İlk olarak Haziran ayında TENAA’da ortaya çıkan cihaz, 5,5 inç boyutunda HD ekran, 2 GB RAM ve 16 GB dahili hafıza sunarken, arkasında 13 megapiksel önünde 5 megapiksel kamera bulunuyordu.

Daha önceki bilgilerde görülen yeni Nubia akıllı telefonun GFXBench’teki teknik özellikleri biraz farklılık gösteriyor.

 ZTE Nubia NX907J teknik özellikleri

2017 yılı içerisinde oldukça iddialı olan Nubia Z17 modelini tanıtıp piyasaya sunan ZTE’nin, Z17 akıllı telefonu oldukça beğenilmişti, şimdi ortaya çıkan cihazın orta seviyeye hitap ettiğini teknik özelliklerinden anlıyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  8 GB RAM'li ZTE Nubia Z17 tanıtıldı

ZTE Nubia NX907J teknik özelliklerine bakacak olursak cihazın Android 7.1.1 Nougat yüklü olarak gelebileceğini görüyoruz.

cihaz, 3 GB RAM ve 32 GB dahili hafıza sunuyor, cihazın microSD kart desteğinede sahip olabileceğini tahmin ediyoruz.

Gelelim cihazın ekran boyutuna aslında bunun doğru olmayabileceği cihazın 9,2 inç olarak gösterilen ekran boyutundan alıyoruz, zira bu gibi kurumlardan sızdırılan teknik özellikler bazen çok abartalı olabiliyor, yani TENAA’da ortaya çıkan ekran boyutunun doğru olma ihtimali yüksek olduğunu belirtmek fayda var.

Daha önce Çin’in sertifikasyon kurumu olan TENAA’da ortaya çıkan bilgilere göre, ZTE Nubia NX907J modelinin ekran boyutunun 5,5 inç olacağını gösteriyordu, şimdiki bilgilerde cihazın ekranı hakkında pek bir bilgi göstermesede cihazın yine 5.5 inç ekran ile gelebileceğini tahmin ediyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.