ZTE Blade V8

CES 2017‘de markalar ürünlerini tanıtmak ve daha çok ilgi görmek için adeta birbirleriyle yarışıyorlar . Bu markalardan biri de Çin’li firma olan ZTE, firmanın yeni akıllı telefonu olan Blade V8‘i resmi olarak tanıttı. Daha önce Rusya merkezli bir site ZTE Blade V8‘in bazı görsellerini ve özelliklerini sızdırmıştı. Ancak sonunda ZTE, CES 2017‘de akıllı telefonunu tanıtmış oldu. Blade V8 ile ilgili tüm ayrıntılar haberimizde.

ZTE Blade V8

ZTE Blade V8 özellikleri

Çin merkezli firma olan ZTE bu alanda önemli bir konuma sahip Zira firmanın akıllı telefonları fiyat ve performans olarak uygun olarak piyasaya çıkıyor. Cihaz 5.2 inç büyüklüğünde FULL HD bir ekrana sahip ve gücünü ise Qualcomm Snapdragon 435 yonga setinden alıyor. ZTE Blade V8’in arkasında iki adet kamera bulunurken bu kameralardan biri 13 diğer ise 2 megapisel cihazın arkasında konumlandırılan kameralar sayesinde Bokeh özelliği yani profesyonel fotoğraf makineleri gibi arka plan bulanıklığı erkisi yaratabiliyor. Ayrıca cihazın 3D fotoğraf çekme özelliğe sahip olduğunu belirtelim. ZTE Blade V8’in ön kamerasına baktığımızda cihazın önünde 13 megapiksel flaşlı bir kamera bulunurken 2 GB RAM ve 16 GB DAHİLİ HAFIZA modelinin yanı sıra 3 GB RAM ve 32 DAHİLİ DEPOLAMA alanı sunan iki seçeneğe sahip. Cihazda yer alan diğer özellikler ise Parmak İzi Okuyucu,4 G LTE bağlantı deşteği,

Son olarak bataryasına bakacak olursak ZTE Blade V8’i besleyecek 2730 mAh gücünde bir batarya ile geldiğini görüyoruz. Şubat ayı içerisinde pek çok ülkede satışa sunulması bekleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.