ZTE Axon 7 Android 8

Çinli teknoloji şirketlerinden ZTE’nin ilgi gören Axon 7 akıllı telefon modeli için Android 8.0 Oreo beta programı başlatıldı.

ZTE şirketi, 14 Şubat sevgililer gününde Axon 7 kullanıcılarına güzel bir sürpriz yaparak, Android 8 beta programını başlattığını açıkladı. ZTE Axon 7 için başlatılan Android Oreo beta güncellemesi ile birlikte, daha iyi pil kullanımı ve Android 8′de bulunan bir çok özelliği geliyor.

ZTE Android 8.0 Oreo güncellemesi

ZTE Android 8.0 Oreo güncellemesi

ZTE şirketi, geçtiğimiz ay Android Oreo beta programını başlatacağını doğrulamıştı. Oreo güncellemesi doğrulandıktan sonra nihayet beta programıda başlatılmış oldu.

Sınırlı sayıda kullanıcının katılabildiği beta programının başarılı olması halinde Axon 7 Android 8 güncellemesinin kararlı sürümü yayınlanacak.

ZTE’nin, Z-Community çevrimiçi forumunda duyurduğuna göre, Oreo beta programıyla birlikte, bir çok hatanın gidirilmesinin ardından Android 8.0 Oreo güncellemesinin tam sürümünün yayınlanacağını açıkladı. Ancak söz konusu güncellemenin ne zaman yayınlanacağı hakkında hiç bir bilgi verilmedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  ZTE Nubia M2 ve Nubia M2 Lite tanıtıldı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.