Zenfone 3 Zoom

Teknoloji devlerinden Asus, teknoloji dünyasında önemli bir yere sahip. Firma CES 2017’de tanıttığı Zenfone 3 Zoom’da dahil olmak üzere ülkemizde henüz lansmanı yapılmayan cihazlarını Türkiye’de nezaman tanıtılacağı belli oldu.

Kamera odaklı akıllı telefon kamera odaklı telefon seven kullanıcılar için tasarlanmış. Zenfone 3 Zoom ile adeta bir profesyonel fotoğraf makinesiyle fotoğraf çeker gibi profesyonel fotoğraflar çekebilmek mümkün. Asus Zenfone 3 Zoom arkasında gelişmiş kamera sistemiyle sınıfının en iyilerinden biri olduğunu adeta haykırıyor.

Asus Zenfone 3 Zoom

Asus Zenfone 3 Zoom Türkiye lansman tarihi açıklandı

Asus’un daha önce resmi olarak lansmanı yapılan akıllı telefonları  ülkemizde henüz resmi olarak tanıtılmayan Zenfone 3 Zoom, CES  2017‘de tanıtılmıştı. Cihaz özelliklerinden çok kamerasıyla dikkat çekiyordu. Yapılan açıklamaya göre Asus, Zenfone laser ve Zenfone Max dahil olmak üzere henüz ülkemizde resmi olarak tanıtılmayan cihazlarını 26 ocak’ta resmi olarak lansmanını yapacak.

Asus Zenfone 3 Zoom özellikleri

Asus zenfone 3 Zoom özellikleri

Kamerasıyla dikkat cihaz çift arka kameraya sahip 12+12 megapiksel arka kameraları bulunan Zenfone 3 Zoom’un ekranı 5.5 inç büyüklüğünde FULL HD çözünürlüğünde. Ayrıca cihaz 4 GB RAM üst seviye özelliklere sahip. Zenfone 3 Zoom, gücünü Snapdragon 625‘ten alırken ön selfie kamerası yine adına yaraşır şekilde 13 megapiksel.

Arkasında ki iki adet 12 megapiksel kamera bulunan Zenfone 3 Zoom‘un teknik özellikleri bir yana gelişmiş kamera sistemiyle dikkat çekiyor.

Cihazlar tanıtıldıktan sonra nezaman piyasaya çıkacağı henüz bilinmiyor. Ancak şubat ayı içerisinde büyük ihtimalle şubatta Türkiyede piyasada olacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.