youtube-ios

Popüler video paylaşım platformu Youtube, APP Store’da bulunan uygulamasını güncelledi ve iMessage desteği gibi dikkat çeken bir özellik Youtube uygulamasına eklendi.

App Store‘da bulunan Youtube uygulamasının güncellemesinin ardından iMessage desteğininde eklenildiği göründü, bunsan sonra İOS kullanıcıları, artık Youtube’daki videoları arkadaşlarına tek tıkla hızlı bir şekilde arkadaşlarına gönderebilecekler.

Youtube ile iMessage’den video gönderme özelliği

Youtube’dan beğendiğiniz ve bir arkadaşınıza göndermek istediğiniz videoyu paylaş dedikten sonra eklenen iMessage desteği sayesinde iMessage seçeneğine tıklayarak kolay bir şekilde herhangi bir arkadaşınıza videoları gönderebilirsiniz.

Yeni gelen özellik sayesinde kolayca video gönderme özelliğinin yanı sıra dikkat çeken bir özellik daha var, Youtube’dan bir arkadaşınıza gönderdiğiniz bir videoyu iMessage uygulamasından izleyebilirsiniz. Yani söz konusu videoyu tekrar izlemek istediğinizde tekrar Youtube girip videoyu izlemek yerine iMassege uygulamasından sohbetinizi yarıda kesmeden tekrar izleyebilirsiniz.

Youtube’un İOS uygulamasına gelen tüm özellikleri görmek ve test etmek için yeni yayınlanan uygulamanın yeni sürümünü cihazınıza kurmanız yeterli olduğunu belirtelim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.