Galaxy Note 7R

Yenilenmiş haliyle Samsung Note 7 yeni adıyla Galaxy Note 7R’nin çıkış fiyatı belli oldu.

Samsung’un 2016 yılının ağustos ayında piyasaya sunduğu Galaxy Note 7 telefonu Samsung’un başına resmen bela olsada Samsung şirketi, Note 7’den vazgeçmiyor.

İşte Galaxy Note 7R’nin çıkış fiyatı

Samsung’un amiral gemi modellerinden biri olan Galaxy Note 7 gerek tasarımıyla ve gerekse özellikleriyle 2016 yılına damgasını vurabilecek akıllı telefonlardan biri olarak nitelendiriliyordu. Ağustos 2016 yılında piyasaya sürülen Galaxy Note 7 kısa zaman içerisinde binlerce kullanıcı tarafından satın alındı. Kısa zaman sonra Note 7’nin kronik sorunları baş göstermiş ve ard arda Galaxy Note 7‘nin patladığı haberleri gündemi meşgul etmişti. Samsung tarafından yenileme programı kapsamında geri çağrılan Note 7’ler yeni Note 7’ler ile değiştirilsede sorun yine tekrarlandı ve sonunda Galaxy Note 7 piyasayadan tümden kaldırılmıştı.

Kısa zaman önce Galaxy Note 7‘nin yenilenmiş versiyonunun geleceği iddiaları ortaya atılmasından sonra gözler Samsung’a çevrilmişti. Samsung’un iddiayı teyit etmesinden sonra kısa zaman önce yenilenmiş Note 7 Wifi sertifikası almıştı.

Yenilenen versiyonuyla gelecek olan akıllı telefon daha uygun fiyatla geleceği söyleniyordu. Yeni gelen bilgiler bunu doğruladı ve Galaxy Note 7R’nin fiyatının çok uygun olacağı kesinleşti. Buna göre ilk olarak Kore’de satışa çıkacak olan Note 7R’nin çıkış fiyatı 680 dolar‘a denk gelen 700 ,000 Won G.Kore parasıyla satışa sunulacak.

Yenilenmiş Note 7’nin özelliklerine baktığımızda özellikle bataryasına bakmamız gerekiyor. Çünkü ilk Note 7’lerde bataryadan kaynaklandığı belirtilen sorundan dolayı patladıkları belirtiliyordu. Yenilenen Galaxy Note 7’nin bataryası biraz küçülterek 3.200 mAh kapasitesine indirilmiş durumda.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.