Galaxy Note 8

Samsung’un yaz aylarında tanıtması beklenen yeni amiral gemi modellerinden Galaxy Note 8’in yeni konsept videosu kendisine hayran bırakıyor.

Samsung’un son baharda tanıtması beklenen amiral gemi modellerinden Galaxy Note 8’in tasarımını gözler önüne serilen bir tasarım konsepti hazırlandı.

İşte Galaxy Note 8’in yeni konsept videosu

Yeni yayınlanan Note 8 konsept videosuna baktığımızda oldukça şık ve tasarım olarak çok iyi olduğunu belirtelim.  Samsung şirketi tarafından son bahar aylarında tanıtılması beklenen phablet akıllı telefon serisi Note’un yeni üyesi Samsung Galaxy Note 8‘in yeni yayınlanan konsept videosuna baktığımızda kendisine hayran bıraktığını itiraf etmekten başka bir seçenek bırakmadığını belirtelim.

Galaxy S8‘in tasarımından ilham alınarak hazırlanan Note 8’in konsept videolarından biri olduğu gözlerden kaçmayan yeni videosunda bir kaç değişiklik dışında S8 ile neredeyse aynı olduğunu görüyoruz. Galaxy Note 8‘in arkasında iki adet kamera konumlandırılması beklenirken Note 8 aynı zamanda Samsung’un ilk çift arka kameraya sahip akıllı telefonu olabileceğini belirtelim. Galaxy S8’den bir diğer farkı ise muhtemelen bir S-Pen kaleme sahip olacağı iddiaları bulunuyor.

Samsung Galaxy Note 8‘in teknik özellikleri hakkında henüz resmi bir açıklama bulunmuyor olsada bu konuda bazı tahminler bulunuyor. İddialara göre Note 8, 6.4 inç büyüklüğünde devasa bir ekrana sahip olacak. Gücünü Qualcomm Snapdragon 835 yongasetinden alan phablet akıllı telefonun bellek biriminde ise tam 6 GB RAM olacağı belirtiliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.