iPhone 8

Apple tarafından son bahar aylarında tanıtılması beklenen yeni amiral gemi modeli iPhone 8’e ait yeni bir konsept videosu yayınlandı.

İşte kendisine hayran bırakan iPhone 8 konsepti

2016 yılının son bahar aylarında tanıtılan iPhone 7 ve iPhone 7 Plus akıllı telefonları büyük ilgi görmüştü  iPhone 7’den sonra ki model olması beklenen iPhone 8 daha ortada yokken sızdırılan bilgiler ve uzman kişilerin fikirleri baz alınarak hazırlanan birbirinden ilginç iPhone 8 konseptlerine bir yenisi daha eklendi. Sızdırılan veya hazırlanan tüm iPhone 8 konsept çalışmaları Apple’ın amiral gemi modelinin çok farklı bir tasarımla geleceğini doğrular nitelilte olduğunu belirtelim.

Apple tarafından 2017 yılının son bahar aylarında tanıtılması beklenen iPhone 8’in yerine iPhone 7s gelebileceği iddia edilirken en çok dillendirilen iddialardan biride Apple’ın 3 adet akıllı telefon tanıtabileceği iddiası daha ağır basıyor. iPhone 7s ve iPhone 7s Plus‘ın yanı iPhone’ların 10.cu yılına özel olarak iPhone 8 adında ve tasarımı tamamen farklı olacak bir akıllı telefon tanıtabileceği belirtiliyor.

10.cu yıla özel olarak tanıtılması beklenen iPhone 8‘in konsept tasarımı çalışmalarının içerisinde en iyi olduğu belirtilen söz konusu konsepti Daily Tekk isimli Youtube kanalı  hazırladı. Hazırlanan iPhone 8 konsept videosuna baktığımızda çerçevesiz olan konsept gerçekten büyülüyor dersek abartmış olmayız sanrım.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.