2018 yılında çıkacak telefonlar

2017 yılının son günlerine girerken 2018 yılında tanıtılması beklenen en iyi akıllı telefon modellerini bir araya getirdik.

2017 yılı içerisinde bir çok akıllı telefon üreticisi alt, ort ve üst seviye teknik özelliklere sahip olan bir çok akıllı telefon tanıttı. Bu yıl piyasaya sunulan üst seviye akıllı telefonlarda en dikkat çeken detay ise, 18:9 en-boy ekran oranları çift arka kamera kurulumu oldu.

Peki, 2018 çıkması beklenen telefonlar nasıl olacak? Bunu şimdiden söylemek erken olsada tahminde bulunmak mümkün olduğunu belirtelim.

Yeni çıkacak telefonlar 2018

2018 en iyi telefon modelleri

Öncelikle şunu söyleyelim ki, bu akıllı telefonlar 2018’de tanıtılacak en iyi akıllı telefonlar olduğunu belirtelim.

Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus

1. Galaxy S9 ve S9+  

listemizin başında Samsung’un önümüzdeki yıl tanıtacak amiral gemi modelleri, S9 ve S9 Plus var. Bu yıl Galaxy S8 ve S8+ ile Galaxy Note 8 ile damgasını vuran Samsung, 2018’de de bu iddiasını sürdürecek.

iPhone 9 ve iPhone 9 Plus

2. iPhone 9 ve iPhone 9 Plus    

bu yıl iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X akıllı telefon modelleriyle damga vuran teknoloji devi Apple, önümüzdeki yılda çok iddialı amiral gemi modelleriyle karşımıza çıkacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  iPhone 8 ve iPhone 8 Plus resmi olarak tanıtıldı

Huawei P11 ve Huawei P11 Plus

3. Huawei P20 ve Huawei P20 Plus

bu yılın ilk aylarında tasarımlarıyla ve çift arka kamera kurulumuyla oldukça dikkat çeken P10 ve P10 Plus ile yarışa erken başlayan Çinli teknoloji devi Huawei, geçtiğimiz günlerde Mate 10 ve Mate 10 Pro‘nunda aralarında bulunduğu 4 iddialı akıllı telefonunu tanıtmıştı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Huawei Mate 10 tanıtıldı! İşte özellikleri ve fiyatı

2018 çıkması beklenen telefonlar arasında P20 ve Mate 11’in yanı sıra, Mate 11 Pro‘da olması bekleniyor.OnePlus 6

4. OnePlus 6

Son yıllarda iyi bir çıkış yaparak popüler olan Çinli teknoloji şirketlerinden OnePlus, bu yıl çok iddialı olan amiral gemi modeli OnePlus 5’i tanıtmıştı. 2018’in ilk aylarında OnePlus 6 adlı amiral gemi modelini tanıtması beklenen Çinli şirket, iddialı bir amiral gemi modeliyle karşımıza çıkacak.

Xiaomi Mi 7

5. Xiaomi Mi 7

Xiaomi şirketi, Çin’de en çok akıllı telefon satan akıllı telefon üreticisi şirketlerinden biri olduğunu biliyoruz. 2017 yılı içerisinde Xiaomi Mi6 adlı amiral gemi modelini tanıttıktan sonra alt ve orta segment için bir çok akıllı telefonda tanıtan Xiaomi, son olarak çerçevesiz Mi Mix’in devam modeli olan Mi Mix 2’yi tanıtmıştı.

Xiaomi şirketi, önümüzdeki yıl belki de en iyi akıllı telefonu olacak olan Mi7 amiral gemi modelini tanıtacak.

2018’de çıkacak en iyi akıllı telefon modelleri, yazımız sık sık güncellenerek yeni modeller eklenecektir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Snapdragon 845 kullanan telefonlar belli oldu

2 YORUMLAR

  1. Son zamanlarda sitenizi fark ettim ve gerçekten de çok güzel haberler yazıyorsunuz. Teknoloji siteleri arasında takip ettiğim nadir sitelerden bi tanesisiniz umarım hak ettiğiniz değeri görürsünüz. Yazılarınızı zevkle takip ediyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.