XZ Premium Android Oreo

Sony’nin amiral gemi modellerinden biri olan Xperia XZ Premium için Android 8.0 Oreo güncellemesi bugün itibariyle dağıtılmaya başlandı.

Japonya merkezli teknoloji devlerinden Sony şirketinin bu yıl tanıtıp piyasaya sunduğu iddialı amiral gemilerinden biri olan XZ Premium için Oreo güncellemesi vakti geldi. XZ Premium tanıtıldıktan sonra özellikle kamerasıyla en çok konuşulan üst segment akıllı telefonların başındaydı.

Japon şirket, bir çok ülkede amiral gemi modelini tanıtarak kullanıcılarıyla buluşturdu ve XZ Premium modelinin satışa sunulduğu ülkelerden biri ise, Türkiye’ydi. Ülkemizde de oldukça iyi satış rakamları yakalayan amiral gemi modeli, bu defa Android işletim sisteminin en son sürümü olan 8.0 Oreo güncellemesini almaya başladı.

Xperia XZ Oreo güncellemesi

Xperia XZ Premium Android 8.0 Oreo güncellemesi

Android Oreo güncellemesiyle birlikte gelen en dikkat çeken özelliklerinden bahs edecek olursak, XZ1 Ve XZ1 Compact ile birlikte gelen yüzleri ve nesnleri taramayı yarayan ardından taradığı nesneleri 3D baskı yapmaya yarayan 3D Creadetor özelliği en dikkat çeken özelliklerden biri olduğunu belirtelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  HTC U11, Android Oreo güncellemesi yakında gelecek

Bir çok yeni özelliğinin yanı sıra, bazı güvenlik ve hata düzeltme güncelleştirmelerini beraberinde getiren Oreo güncellemesi telefonunuza bildirim olarak gelmediyse ayarlar ardından güncelleştirmeleri kontrol ederek güncellemenin size gelip gelmediğini öğrenebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.