Xiaomi Mi7 videosu

23 Mayıs’ta resmi olarak tanıtılacak olan Xiaomi Mi7’nin konsept videosu yayınlandı. Tanıtım etkinliğine çok kısa bir zaman kala cihazın tasarımı hakkında bize daha fazla bilgi veriyor.

23 Mayıs‘a kısa zaman kaldı ve Mi7 heyecanla bekleniyor. Xiaomi Mi 7 ile ilgili daha önce bir çok bilgi ortaya çıkmıştı.

Arkasında dikey olarak konumlandırılan cihazın ön bölümünde, çok ince çerçeve yer alıyor ve çentik adı verilen ufak bir alanın içerisinde ön kamera ve yüz tanıma sistemi yer alacak.

Xiaomi Mi7 videosu

Mi7’nin nasıl bir tasarıma sahip olacağını aşağı yukarı biliyoruz. Cihazın yeni yayınlanan konsept videosu daha önce ortaya çıkan görsellerle uyuşuyor.

Çok ince çerçeveye sahip olan cihaz da, parmak izi sensörü bulunmuyor. Parmak izi yerine ekran içine gömülen parmak izi sistemi olacak.

Xiaomi Mi7 teknik özellikleri

Tasarımı ve teknik özellikleri belli olan cihaz, 5.65 inç büyüklüğünde FULL HD+ ekran sunarken gücünü ise sekiz çekirdekli Snapdragon 845 yongasetinden güç alıyor.

Akıllı telefonun arkasında dikey olarak konulandırılan 12+20 MP‘lik çift kamera kurulumi yer alıyor.

6/8 GB RAM ve 64/128/256 depolama seçeneklerine sahip olan akıllı telefon 3D yüz tanıma sistemini de bünyesinde barındırıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Xiaomi Mi 6X özellikleri ve fiyatı açıklandı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.