Xiaomi Mi7 ne zaman tanıtılacak

Xiaomi’nin tasarımıyla ve teknik özellikleriyle 2018 yılına damgasını vuracak olan Xiaomi Mi 7 amiral gemisinin tanıtım tarihi hakkında yeni bilgiler geldi.

Şimdiye kadar gelen bilgilerde Mi7 akıllı telefon modelinin MWC 2018 teknoloji fuarında tanıtılacağı yönündeydi. Ancak, güvenilir bir kaynaktan geldiği belirtelen bilgilere göre, Xiaomi Mi7’nin MWC 2018 fuarında tanıtılmayacağı yönünde.

Mi7‘nin yerine Mi Mix 2S adında bir başka akıllı telefonun tanıtılacağı belirtilen bilgilerde Mi7’nin tanıtım tarihinin biraz uzayabileceğini gösteriyor.

Xiaomi Mi7 özellikleri nasıl olacak?

18:9 en-boy formatında bir tasarımla gelecek olan cihaz, çift arka kamera sistemiyle dikkatleri üzerine çekecek. Snapdragon 845 yongasetinden gücünü alacak olan Mi7’nin 6 GB RAM miktarı ile gelmesi bekleniyor.

Xiaomi’nin 2016 yılına akıllı telefon piyasayasına damgasına vuran Mi Mix akıllı telefonun ardından çerçevesiz akıllı telefon furyasıda başladığını hatırlayacak olursak, aradan 2 yıla yakın bir sürenin ardından Mi7’nin tasarım noktasında oldukça dikkat çekeceğini şimdiden söylemek mümkün.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Xiaomi Mi 6x göründü

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.