Xiaomi Mi 6 Türkiye fiyatı

Xiaomi şirketinin bu yılın ilk aylarında resmi olarak tanıtılan çift arka kameralı amiral gemi modeli Xiaomi Mi 6 fiyatına indirim geldi.

Xiaomi‘nin akıllı telefon modelleri, üst seviye teknik özellikleriyle dikkat çekerken, uygun fiyatlarıylara olmaları nedeniyle kullanıcılar tarafından oldukça ilgi görüyor. Ülkemizde resmi olarak satılmayan Xiaomi markalı akıllı telefonları bazı şirketler ithalat yoluyla ülkemizde satışa sunuyor.

İthalat yoluyla ülkemizde özellikle çevrimiçi mağazalarda satışa sunulan cihaz, ilk çıktığında 2.300 TL’nin üstünde fiyata sahipti. Daha sonra bir çok kez indirime giren cihazın fiyatı bu defa 1950 TL’ye kadar indi.

Xiaomi Mi6

Xiaomi Mi6’ya indirim geldi

Çift arka kamera kurulumuna sahip Mi6’nın teknik özelliklerine bakacak olursak, 5.15 inç boyutunda ekrana sahip olan akıllı telefonu Snapdragon 835 yongasetinden gücünü alıyor. 6 GB RAM ve 64/128 GB dahili hafıza seçenekleriyle satışa çıkan akıllı telefonun teknik özellikleri üst seviyede.

Mi6, ülkemizin en büyük çevrimiçi mağazalarından birinde 1950 TL’ye kadar indi. Bu indirimin sadece 64 GB modeli için geçerli olduğu belirtiliyor, ancak, yaklaşık 2 hafta önce de Mi6’nın fiyatına büyük bir indirim yapıldığını belirtelim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.