Beyaz Mi Mix

Çin’li firma Xiaomi’nin tasarımıyla ve neredeyse çerçevesiz ekranıyla büyük beğeni toplayan Xiaomi Mi Mix’in beyaz renklisi satışa sunuluyor.

2016 yılının son aylarında tanıtılan Xiaomi Mi Mix modeli neredeyse çerçevesiz ekranıyla görenleri kendisine hayran bıraktı. Neredeyse çerçevesiz tasarımıyla oldukça beğenilen cihazın bu defa beyaz renk seçeneği satışa çıkıyor.

Xiaomi Mi Miz beyaz

Beyaz Mi Mix Çin’de satışa çıkıyor

2016 yılına damgasını vuran neredeyse çerçevesiz olan  akıllı telefonun beyaz renk seçeneği yoktu. CES 2017‘de tanıtımı yapılan Beyaz renkli Mi Mix çok beğenilmişti. Özellikleri bir yana tasarımıyla kendisinden oldukça söz ettiren akıllı telefonun nezaman satışa çıkacağı merak konusuydu. Gelen  yeni haberde ilk olarak Çin’de satışa çıkacağı akıllı telefonun sadece 4 GB RAM ve 128 GB‘a sahip versiyonu satışa sunulacak. 6 GB RAM ve 256 GB dahili hafızaya sahip versiyonun beyaz renk seçeneğinin henüz hazır olmadığı açıklandı.

Xiaomi Mi Mix fiyatı

Xiaomi Mi Mix beyaz fiyatı

Daha önce siyah renklisi Çin’de satışa sunulan Mi Mix‘in beyaz rengi Mi.com üzerinden satışa sunuldu. Ancak henüz sadece ön satışa sunulan cihaz için bir düğme konuldu oradan ön sipariş verilebilir olduğunu cihazın satışına başlanıldığında ön sipariş yapan müşteriler özel bir bildirim ile bilgilendirilecek

Cihaz Çin’de satışa sunulacak olan Beyaz Mi Mix fiyatı 3,499 yuan çıkış fiyatıyla satılacak. Öte yandan Mi Mix‘in global olarak satışa çıkıp çıkmayacağı belli değil.

Kaynak:GizmoChina

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.