Xiaomi Mi Mix 2

Xiaomi’nin çerçevesiz ekranıyla kendisine hayran bırakn Mi Mix modelinin ikincisi Xiaomi Mi Mix 2’nin arka paneli Weibo’da yayınlandı.

Xiaomi tarafından, geçtiğimiz yılın son aylarında adeta gövde gösterisi yapan Xiaomi Mi Mix modeli çok konuşulmuştu. Cihaz, neredeyse çerçevesiz ve tamamen ekrandan oluşuyordu, çerçevesiz akıllı telefonu adeta yeniden icat eden Xiaomi şirketi, bu başarısını sürdürmek için dahada iddialı olan Xiaomi Mi Mix 2‘yi tanıtmaya hazırlanıyor.

Mi Mix 2

İşte Xiaomi Mi Mix 2’nin arka paneli böyle olacak!

Weibo’da yayınlanan görsele baktığımızda, cihazın arka panelinde iki adet kamera görünüyor, ancak üste üste görünen ve iki adet kamera olduğu tahmin edilen kameralardan birinin kamera olmayabileceği ve kameranın altına yerleştirilen parmak izi sensörü olabileceğini belirtelim.

Cihazın ekranın nasıl olacağı henüz kesin olmamakla birlikte, çerçevesiz olarak gelebileceği tahmin ediliyor. Kısa zaman önce ortaya çıkan bilgilere göre, Mi Mix 2’nin 3D yüz tanıma özelliğiyle piyasaya çıkabileceğini işaret ettigini belirtmek te fayda var.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Xiaomi Mi Mix 2 3D yüz tanıma özelliğiyle gelebilir

Henüz resmi olarak tanıtılmayan Xiaomi Mi Mix 2 özellikleri belli olmuş durumda, cihazın özellikleri tekrar hatırlayacak olursak, 6,4 inç büyüklüğünde ekran ile gelmeso beklenen cihaz gücünü Snapdragon 835 yongasetinden alıyor.

6 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanıyla gelmesi bekleniyor.

Xiaomi Mi Mix 2 çıkış tarihi

Ülkemizdede oldukça kullanıcısı bulunan Xiaomi’nin yeni akıllı telefonu Xiaomi Mi Mix 2 Türkiye satış tarihi bilinmiyor, ancak cihaz resmi olarak 16 Eylül’de tanıtılıp piyasaya sunulması bekleniyor.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.