Mi Mix 2

Xiaomi’nin merakla beklenilen yeni akıllı telefon modellerinden biri olan Xiaomi Mi Mix 2’nin görseli sızdırıldı.

Geçtiğimiz yıl ilk modeli olan Mi Mix ile akıllı telefon kategorisinde devrim yaratan Xiaomi şirketi, bu defa yine adından söz ettirecek gibi görünüyor. Geçen yıl tanıtılan ve piyasaya sunulan neredeyse çerçevesiz ekranıyla görenleri kendisine hayran bırakan Mi Mix modelinin devam modeli olacak olan Mi Mix 2‘nin yeni sızdırılan görselinde cihazda sadace alt tarafta küçük bir çerçeve bulunuyor olması.

Xiaomi Mi Mix 2

Xiaomi Mi Mix 2 ön kamerasız geliyor

Çin’in en büyük sosyal medya platformu olan Weibo’da yayınlanan Xiaomi Mi Mix 2 görseli oldukça dikkat çekiyor, zira cihazın tasarımı bir önceki versiyonundan çok daha ince olarak görülüyor. Üst ve iki kenarındada çerçeve bulunmayan Mi Mix 2’nin ön kamerasıda yok, son bir kaç yıldır başlanan akıllı telefonun ön kamerasından selfie çekmek çılgınlığını düşünürsek bir akıllı telefonda, ön kameranın bulunmaması büyük bir eksiklik olduğunu belirtelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Xiaomi Mi Mix 2, 8 GB RAM ve Snapdragon 835 ile gelebilir

Xiaomi Mi Mi 2 özellikleri

3 tarafı çerçevesiz OLED bir ekran ile gelmesi beklenen Xiaomi Mi Mix 2 özellikleri arasında en dikkat çekenler şöyle sıralanıyor, Snapdragon 835 işlemci, 6 GB RAM, 16 megapikse arka kamera ve 4,500 mAh büyük batarya gibi üstün teknik özelliklerle donatılan Xiaomi Mi Mix 2 ne zaman çıkacak? Bunu söylemek henüz erken, ancak cihazın Eylül ayı içerisinde resmi olarak tanıtılıp piyasaya sunulması bekleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.