Xiaomi Mix 2 ekran görüntüsü alna

Xiaomi’nin bu yıl tanıttığı iddialı amiral gemisi Xiaomi Mi Mix 2 ile ekran görüntüsü alma.

2016 yılının son aylarında dünya akıllı telefon tarihini değiştirecek kadar iddialı bir tasarıma sahip olan Mi Mix akıllı telefon modeli tanıtılmıştı. Mi Mix’in 18:9 en-boy formatına sahip çerçevesiz ekranı görünleri kendisine hayran bırakmıştı. Mi Mix ile tüm dünyada tanınan bir marka olma yolunda  önemli bir adım atan Xiaomi (Şaomi) şirketi, 2017’ye gelindiğinde çok daha iddialı olan Xiaomi Mi Mix 2 modelini tanıttı.

Fiziksel Home tuşu bulunmayan Mi Mix 2 ScreenShot alma işlemi biraz kafa karıştırsada aslında sanılandan çok daha kolay.

Xiaomi Mi Mix 2 Screenshot

Xiaomi Mi Mix 2 ekran görüntüsü nasıl alınır?

Çift arka kamera ve çok ince tasarımıyla bu yıla damgasını vuran üst segment akıllı telefonlardan biri olan Mi  Mix 2‘de ekran görüntüsü almak için ekran görüntüsü almak istediğiniz yere gidin ve aşağıdaki adımları takip edin.

  • Mi Mix 2‘nin kenarında bulunan ses kısma ve açma kapama tuşlarına aynı anda basın.
  • Ses kısma ve açma kapama tuşuna aynı anda bastığınızda deklanşör sesi gibi çıt diye bir ses geldiğinde tuşları bırakınız.
  • Çıt sesini duyduktan sonra isterseniz kısa yoldan cihazınızın üst bölümüne gelen resme tıklayabilir veya direk galerinize girerek ekran görüntünüze ulaşabilirsiniz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  OnePlus 5T nihayet tanıtıldı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.