Çin merkezli popüler akıllı telefon üreticisi şirketlerinden Xiaomi’nin çerçevesiz akıllı telefonu Mi Mix’in devam modeli olan Xiaomi Mi Mix 2 tanıtım tarihi yaklaşırken, detaylarda gelmeye devam ediyor.

Tasarım harikası Mi Mix’in yerini devr alacak olan Xiaomi Mi Mix 2 özellikleri neredeyse tümüyle belli olmuş durumda. Xiaomi Mi Mix 2 tanıtım tarihi merakla beklenirken, cihazın tamamen mi, yoksa neredeyse çerçevesiz mi? Olacak  soruları sorulmaya başlandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Xiaomi Mi Mix 2'nin arka paneli sızdırıldı

Kısa zaman önce Mi Mix 2’nin arka paneli olduğu belirtilen bir görsel yayınlanmıştı, yeni sızdırılan görselde ise, Mi Mix 2’nin ekranını gösteriyor. Gerek tasarım ve gerekse teknik özellikleriyle, Xiaomi Mi Mix 2 cep telefonu çok iddialı olacağı şimdiden belli olduğunu belirtelim.

Xiaomi Mi Mix 2
Yeni sızdırılan Mi Mix 2 görseli.

Xiaomi Mi Mix 2 teknik özellikleri

Xiaomi Mi Mix 2 cep telefonu modelinin çerçevesiz tasarımı çok konuşulsada, teknik özellikleride üst seviyede olduğunu görüyoruz.

6,4 inç AMOLED 1440 x 2560 (QHD) ekran sunan cihaz, Snapdragon 835 yongasetinden güç alıyor ve CPU biriminde Adreno 540 var. Cihazın RAM’ine baktığımızda 3 RAM seçeğeniyle gelen Mi Mix 2’nin ilk modeli, 4 GB RAM ve 128 GB depolama alanı sunarken ikinci modeli ise, 6 GB RAM ve 128 GB dahili hafıza sunuyor. Cihazın RAM bakımından üst modeli olan seçeneği ise, 8 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanına sahip.

Arkasında 19 megapiksel önünde 13 megapiksel selfie kamerası bulunuyor.

Xiaomi Mi Mix 2 ne zaman çıkıyor?

Bu konuda Xiaomi cephesinden henüz doğrulanmış bir bilgi gelmiş değil, ancak bazı kaynaklara göre, Mi Mix 2, 12 Eylül’de tanıtılacak ve ardından piyasaya sunulacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.