Xiaomi Mi Mix 2

Xiaomi’nin 2016 yılına damgasını vurduğu ekran-gövde oranıyla çok konuşulan Mi Mix akıllı telefonun ikincisi Xiaomi Mi Mix 2 ile ilgili oldukça ilgi çeken bir bir bilgi geldi.

Xiaomi Mi Mix 2 daha etkiliyici olacak

Xiaomi, dün yeni amiral gemi modeli Mi 6‘yı tanıtmıştı. Etkileyici özelliklerinin yanı sıra uygun fiyatıyla dikkat çeken Mi 6 hala gündemdeyken firmanın 2016 yılına damgasını vuran kenardan kenara gövde oranıyla çerçevesiz tasarımıyla tüm dünyada ilgi çeken Mi Mix‘in devam modeli Xiaomi Mi Mix 2‘nin gelip gelmeyeceği bilinmiyordu. Bu konuda bugün çok önemli bir gelişme yaşandı ve Mi MIX 2, GearBest listesine girdi.

GearBest listesine giren Xiaomi Mi Mix 2‘nin en dikkat çeken özelliği ise 8 GB RAM versjyonun listelenmiş olması. 4 GB RAM ve 128 GB dahili hafızalı versiyonun yanı sıra 6 GB RAM ve 128 GB dahili hafıza modelide listede yer aldı. Ancak dikkat çeken detay ise 8 GB RAM ve 256 GB dahili hafızalı versiyonun Gearbest listesinde yer alması 8 GB RAM’li Mi Mix 2‘nin gelip gelmeyeceği belli değil. Ancak Mix 2’nin ilk versiyonundan çok daha iyi olacağı ve tasarımı Mix 1’den çok daha etkiliyeci olacağı belirtiliyor.Xiaomi Mi Mix 2

Xiaomi Mi Mix 2 özellikleri

GearBest listesinde yer alan bilgilere göre Mix 2, 4,6 ve 8 GB RAM seçenekleriyle gelecek. Gücünü Snapdragon 835 yongasetinden alan akıllı telefon 6.4 inç büyüklüğünde 1440×2540 AMOLED ekrana sahip. Arkasında 19 megapiksel, önde ise 13 megapiksel kamera bulunan cihaz, MIUI 9 arayüzüne sahip ve Android 7.1.1 Nougat ile çalışıyor.

GearBest listesinde yer alan bilginin doğru olup olmadığı henüz bilinmiyor. Ancak doğru bilgi gelene kadar bu bilgilerin sadece iddiadan ibaret olduğunu belirtelim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.