Mi Mix 2

Xiaomi’nin, tasarımıyla kendisine hayran bırakan Mi Mix modelinin devamı olacak olan Xiaomi Mi Mix 2’nin 3D yüz tanıma özelliğiyle gelebileceği iddia ediliyor.

Xiaomi tarafından, 2016 yılının son aylarında tanıtılan ve neredeyse çerçevesiz görünen Mi Mix modeli hala konuşulmaya devam ediliyorken, cihazın ikinci versiyonu olan Mi Mix 2 ile ilgili hergün yeni bilgiler gelmeye devam ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Xiaomi Mi 7 ne zaman çıkacak?

Son gelen bilgilere göre, Mi Mix 2’de gelişmiş 3D yüz tanıma özelliği olacağı iddia ediliyor. Xiaomi Mi Mix 2 ne zaman çıkacak ve ya ne zaman tanıtılacağı belli değil, ancak cihazla ilgili neredeyse tüm ayrıntılar ortaya çıkmış durumda.

Xiaomi Mi Mix 2

Kısa zaman önce görseller Çin’de yayın yapan sosyal medya sitesi Weibo’da görselleri yayınlanan Mi Mix 2 modeli oldukça iddialı görünüyor.

Xiaomi Mi Mix 2 özellikleri nasıl olacak?

Cihaz henüz resmi olarak tanıtılmış değil, ancak Xiaomi Mi Mix 2 özellikleri tahminlere göre şöyle olacak. 6,4 inç büyüklüğünde AMOLED ekran sunacak olan cihaz, Snapdragon 835 işlemcisinden güç alacak ve 6 GB RAM ile 128 GB dahili hafıza sunacak. Xiaomi Mi Mix 2 özellikleri tahmin edilen bigilerle bire bir aynı olmayabilir bunuda belirtmekte fayda var.

Xiaomi Mi Mix 2 ne zaman çıkacak

Xiaomi Mi Mix 2 ne zaman çıkacak sorusuna henüz resmi bir yanıt verilmiş değil, ancak bu konuda bazı tahminlere göre Mi Mix 2 modeli Eylül ayı içerisinde resmi olarak tanıtılabileceği belirtiliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.