Xiaomi Mi Max 3 antutu puanı

Xiaomi’nin  yakın zamanda resmi olarak tanıttığı Mi Max 3 akıllı telefon modeli, devasa bataryası ve 6.9 inçlik ekranıyla dikkat çekerken şimdi de cihazın AnTuTu Benchmark puanı ortaya çıktı.

Xiaomi Mi Max 3 akıllı telefon modeli gücünü Snapdragon 660 ve Snapdragon 636 yongasetinden alan iki farklı modele sahip. Üst seviye teknik özelliklere sahip olan cihaz, işlemcisinin yetersiz kalabileceği belirtiliyordu. Yeni ortaya çıkan Mi Max 3‘ün AnTuTu skoru cihazın kendi sınıfında gayet iyi bir puan aldığı görülüyor.

Xiaomi Mi Max 3 AnTuTu skoru!

Max 3‘ün 18:9 formatındaki 6.9 inç boyutunda ekranı oldukça dikkat çekerken cihazın devasa ekran boyutunu besleyecek kadar büyük olan 5.500 mAh kapasiteli batarya cihaza eşlik ediyor.

SD660  ve SD636 işlemcisinden güç alan iki versiyona sahip cihazın Snapdragon 660 yongastinden güç alan modeli, yaklaşık 130 bin AnTuTu skoruna sahip. Mi Max 3‘ün Snapdragon 636 işlemcisinden güç alan versiyonun yeni ortaya çıkan Benchmark puanı üst modelinden çokta geride kalmadığını gösteriyor.

SD636 işlemcisi ile çalışan Mi Max 3‘ün yeni ortaya çıkan performans puanı 118,741 olduğunu belirtelim. Kendi sınıfında oldukça iyi teknik özelliklere sahip olan  Mi Max 3 akıllı telefon modeli, uygun fiyatlı büyük ekranlı akıllı telefon seven kullanıcıların ilgisini çekmesi bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  OnePlus 6 ve Xiaomi Mi 8 karşılaştırması! Devler kapışıyor

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.