Mi Max 2

Xiaomi’nin yeni akıllı telefonu Mi Max 2’nin tasarımı ve özellikleri detaylanmaya devam ediyor.

Xiaomi Mi Max 2’nin tasarımı ve özellikleri dikkat çekiyor

Çin’in büyük sosyal ağ sitelerin başında gelen Weibo’da paylaşılan Mi Max 2‘nin görselleri oldukça dikkat çekiyor. Ortaya çıkan görsellerde Max 2’nin arka tasarımı tamamen gözler önüne seriliyor.Xiaomi Mi Max 2

Yeni ortaya çıkan Xiaomi Mi Max 2‘nin görseline bakacak olursak özellikle bir detay oldukça dikkat çekiyor. Dikkat çeken detaylardan biri LED flaşın kameradan önce konumlandırmış olması, zira bunu görmeye pek alışkın değiliz. Piyasayada olan onlarca akıllı telefonların kameraları ya kameradan sonra yada kameranın hemen altına konumlandırıldığını görmeye alıştık. Ancak Mi Max 2‘de LED flaşın kameradan önce yerleştirimesi açıkçası oldukça ilgi çektiğini belirtelim.Xiaomi Mi Max 2Diğer görsellere baktığımızda 3.55mm kulaklık çıkışınında bulunduğunu gördüğümüz Mi Max 2‘nin tasarımı zorlu koşullarda kullanılmak için arka tasarımı tamamen metalden oluşuyor.

Xiaomi Mi Max 2 teknik özellikleri

Mi Max 2’nin özellikleri hakkında resmi bir bilgi bulunmuyor, ancak bu konuda ki bazı iddialar mevcut. İddialara göre Max 2 gücünü Snapdragon 626 yongasetinden alacak. Hatırlayacak olursak Max 2’nin gücünü yeni tanıtılması beklenen Snapdragon 660 işlemcisinden alacak iddialarına karşın bu detay hayal kırıklığı yarattı. 6,44 inç büyüklüğünde 1080p çözünürlüğünde ekranla gelmesi beklenen cihazı arkasında Sony IMX378 sensörlü kamera bulunurken önde ise 5 megapiksel kamera olacak. Android 7.1.1 Nougat ile kutudan çıkacak olan Xiaomi Mi Max 2’nin bataryası tam 5.000 mAh olacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.