Xiaomi Mi Band 3

Çin merkezli teknoloji şirketlerden biri olarak ön plana çıkmayı başaran Xiaomi şirketi, 31 Mayıs’taki düzenleyeceği etkinlikte neler tanıtacağı belli olmaya başladı.

Fiyat-performans olarak ön plana çıkan Xiaomi’nin teknolojik ürünleri ilgi görüyor. Türkiye’de resmi satışı henüz bulunmayan Çinli şirketin başarılı bileklik serisi olan Mi Band’ın yeni modeli olması beklenen Mi Band 3‘ün tanıtım tarihini Xiaomi CEO’su açıkladı.

Oyun severlere özel olarak tasarlanan Black Shark akıllı telefon modelinin tanıtım etkinliğinde Xiaomi yöneticisinin elinde görüntülenen Xiaomi Mi Band 3 akıllı bilekliği tasarımıyla dikkat çekmişti.

Xiaomi CEO’su Lei Jun, Mi Band 3’ün Xiaomi Black Shark‘ın tanıtım etkinliğinde Xiaomi’nin kolundaki akıllı bilekliğin Mi Band 3 olduğunu doğruladı.

CEO Jun, akıllı bilekliği yaklaşık 3 ay test ettiklerini belirterek söz konusu testin başarılı geçtiğini söyledi. Kavisli 2.5D ekrana sahip olması beklenen akıllı bilekliğin teknik özellikleri arasında Bluetooth 4.2, NFC ve toza ve suya IP67 dayanıklı sertifikası bulunuyor.

Lei Jun, Mi Band 3‘ün önceki modellerinden çok daha iyi olacağını belirterek cihazın 31 Mayıs tarihinde tanıtacaklarını açıkladı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Xiaomi Mi8 fiyatı ne kadar?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.