Xiaomi Mi Band 3 inceleme

Xiaomi’nin uygun fiyatlı akıllı bileklik serisi olan Mi Band’ın yeni modeli Xiaomi Mi Band 3 resmi olarak tanıtıldı. Peki Mi Band 3’ün tasarımı, özellikleri ve fiyatı nasıl, gelin hep birlikte yakından bakalım.

Çinli şirket Xiaomi, fiyat/performans olarak dikkat çeken ve ilgi gören akıllı telefonlarıyla bilinsede diğer bir çok alanda cihaz üreterek piyasaya sunuyor.

Xiaomi‘nin giyilebilir teknoloji alanına adım attığı akıllı bileklik serisinin yeni üyesi Mi Band 3 tasarımıyla ve sunduğu teknik özellikleriyle dikkat çekiyor.

Xiaomi Mi Band 3 tasarım

Bir önceki modeli olan Mi Band 2‘den daha büyük ekrana sahip olmasına karşın 20 günlük kullanım süresi sunan piliyle ön plana çıkan akıllı bileklik batarya konusunda kullanıcılarına sıkıntı çıkartmamayı vaad ediyor.

Xiaomi Mi Band 3 özellikleri

Mi Band 2’de 0.42 inçlik ekran kullanan Çinli şirket, yeni akıllı bilekliğinde 0.78 inç  büyüklüğünde OLED ekran sunuyor.
0.78 inç boyutunda kavisli ekrana sahip olan cihaz, dokunmatik olduğu için kullanıcılar gelen bildirimleri daha rahat bir şekilde erişebilecekler.

Xiaomi Mi Band 3‘ün teknik özellikleri arasında en dikkat çeken diğer detay ise 50 metreye kadar suyun altında suya karşı dayanıklı olması.

Uyku takibi, nabız ölçer, adım sayar, koşu mesafesi ve hareketsiz kalma gibi  dikkat çeken sensörlere sahip olan Xiaomi’nin yeni akıllı bilekliği diğer önceki modelleri gibi ilgi görmesi bekleniyor.

Xiaomi Mi Band 3 fiyatı

Piyasayada olan rakipleriyle yarışacak kalitede olan Mi Band 3 akıllık bileklik modeli, standart versiyonu 26 dolar, NFC desteği bulunan varyantı ise 31 dolar karşılığında satışa sunulacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Ucuz fiyata sahip Xiaomi Mi8 SE özellikleri ve fiyatı duyuruldu

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.