Xiaomi Mi8 arkası

Xiaomi’nin yaklaşık bir hafta sonra resmi olarak tanıtacağı amiral gemi modellerinden biri olan Mi 8’a ait olduğu belirtilen kısa video kafaları karıştırdı.

Xiaomi tarafından 31 Mayıs tarihinde düzenlenecek olan etkinlikte başta Xiaomi Mi 7 olmak üzere Mi 8 ve Mi Band 3 akıllı bilekliğide tanıtılması bekleniyor.

Mi 8 adına sahip olması beklenen ve Xiaomi’nin sekizinci yılına özel olarak tasarlanan akıllı telefonun arka bölümünü gösteren kısa videoda şaşırtıcı bir detay göze çarptı.

Xiaomi Mi 8 arkası şeffaf olabilir

Xiaomi Mi 8‘e ait olduğu belirtilen kısa videoda cihazın ön bölümünde çentik olacağı netleşirken göze çarpan bir diğer detay ise arka paneli oldu.

Akıllı telefonun arka bölümü alışılmışın dışında şeffaf olarak görünüyor. Evet yanlış duymadınız, cihazın arka bölümü şeffaf ve cihazın arkasının şefaff olması nedeniyle içinde ne var ne yok resmen görünüyor desek abartıyor olmayız sanrım.

Xiaomi Mi 7 ve Mi 8 akıllı telefon modelleri Snapdragon 845 işlemcisinden güç alıyor. 3D yüz tanıma özelliğine sahip olacak olan cihazların ön bölümünde ekran içine yerleştirilen parmak izi okuyucusu olması bekleniyor.

Ancak şunu da belirtelim her iki akıllı telefonda da ekran içine gömülen parmak izi okuyucusu mu  olacağı veya sadece Mi 8’de mi bahsettiğimiz özellik mi olacak henüz net bir bilgiye sahip değiliz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  İşte dünyada en çok satılan akıllı telefonlar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.