Xiaomi Mi8 SE özellikleri

Çinli teknoloji şirketi Xiaomi tarafından 31 Mayıs tarihinde düzenlenecek tanıtım etkinliğinde nelerin tanıtılacağı belli olmaya başladı.

7 rakamını atlayıp Mi 8 adıyla gelecek olan amiral gemi modeli olan akıllı telefonun iki farklı versiyonla gelebileceği belirtiliyor. Sızıntılarıyla bilinen Hindistan’lı güvenilir kaynaklardan biri olan  Ishan Agarwal’in elde ettiği bilgilere göre, Xiaomi Mi 8‘in farklı bir versiyonu olacak olan SE modelide tanıtılacak.

Xiaomi Mi8 SE üst model olacak

Ram ve dahili depolama alanıyla farklılaşan Mi 8‘in daha düşük modeli 4 / 6 RAM seçenekleri sunarken 64 GB dahili hafızası bulunuyor.

Mi 8‘in üst modeli olacağı belirtilen Xiaomi Mi8 SE akıllı telefon modeli 6 / 8 RAM ve 64/128/256 GB dahili hafıza seçeneklerine sahip olacak.

Daha önce gelen bilgilere göre akıllı telefonda ekran içine yerleştirilen parmak izi okuyucusunun yanı sıra, 3D yüz tanıma sisteminide barındıracağını belirtelim.

Arkasında 20+16 MP çift kamerayla gelmesi beklenen Mi8 akıllı telefon modeli Qualcomm’un güçlü işlemcisi olan Snapdragon 845 yongasetinden güç alıyor.

31 Mayıs’a kadar tüm bu sızıntıların birer iddiadan veya sızıntıdan ibaret olduğunu belirtelim.  31 Mayıs tarihinde düzenlenecek olan resmi tanıtım etkinliğiyle beraber herşey belli olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Xiaomi Mi Note 5 özellikleri detaylandı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.