Xiaomi-Mi8

Xiaomi’nin yakın zamanda bir etkinlik düzenleyip aralarında Mi 7 amiral gemisininde olduğu birden çok cihaz tanıtacağı uzun zamandır konuşulurken son gelen haber ise bu iddiayı güçlendiriyor.

Xiaomi Mi8‘in de aynı etkinlikte tanıtılabileceği bir çok kez dillendirilmişti. Ancak cihazla ilgili en güçlü kanıt GizmoChina sitesinden geldi.

Xiaomi Mi8 kutusu

Bir akıllı telefon kutusu üzerinde Xiaomi logosu ve 8 rakamının olduğu fotoğraf yayınlayan sitede aynı zamanda Xiaomi Mi8‘in ön paneli olduğu belirtilen plastik bir panelde yayınlandı.

Xiaomi Mi8 ön paneli

Mi8‘in  ön paneli olduğu belirtilen panele baktığımızda üst bölümde çentikli alan açıkça görülürken, 3D yüz tanıma sistemi için ayrılan bir alanda dikkat çekiyor.

Xiaomi Mi 7 / Mi 8 31 Mayıs’ta tanıtılabilir

Daha önce aldığımız bilgilerde Mi7’nin  23 Mayıs tarihinde yapılacak özel bir etkinlik kapsamında tanıtılacağını gösteriyordu.

Ancak, son gelen haberlere göre Xiaomi Mi 7 ile birlikte birden çok cihazın 31 Mayıs tarihinde düzenlenecek olan Shenzhen etkinliğinde tanıtılabileceği belirtiliyor.

Aynı etkinlikte Xiaomi  Mi Band 3 akıllı bilekliğininde aralarında bulunduğu bir çok cihazın tanıtılacağı gelen bilgiler arasında olduğunu belirtelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Xiaomi Mi7 3D yüz tanıma göründü! iPhone X'e rakip geliyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.