Xiaomi Mi 7 ve Mi 8

31 Mayıs’ta düzenlenecek Xiaomi etkinliği için sayılı günler kala o etkinlikte tanıtılacak olan Xiaomi Mi 7 ve Mi 8’e ait olduğu belirtilen görseller yayınlandı.

Daha önce bir çok haberimizde sadece Mi 7‘nin tanıtım tarihi ve sızıntılarıyla ilgili haberlere yer veriyorduk. Ancak, Mi 8‘in de aynı etkinlikte tanıtılacağı iddiaları durumu bambaşka bir hale getirdi.

Xiaomi CEO’su Lei Jun tarafından açıklama yapılarak Xiaomi etkinliği için  31 Mayıs tarihi verildi. Peki o etkinlikte hangi cihazlar tanıtılacak?

“Mi 7 mi veya sadece Mi 8 mi tanıtılacak?” Sorusu kafamızı çok meşgul ediyor. Ancak son gelen sızıntılar iki akıllı telefon modelininde aynı etkinlikte tanıtılacağını gösteriyor.

Xiaomi Mi 7 ve Mi 8 arasındaki fark ne?

Mi 6‘dan sonraki amiral gemi olması beklenen Mi7’nin yanı sıra, Xiaomi’nin sekizinci yılına özel olarak tasarlanan Mi8’de tanıtılacak.

Xiaomi Mi 7 fotoğrafları

Slashleaks sitesinin yayınladığı görsellere bakacak olursak, Xiaomi Mi 7‘ye ait olduğu belirtilen ve kılıf içerisinde olan Mi7’nin parmak izi okuyucusu arka tarafta yer alıyor. Halbuki daha önce gelen sızıntılar, cihazda yer alacak olan parmak izi okuyucusu cihazın ön bölümünde ekran içine gömülü olacağını gösteriyordu.

Aynı sitede yer alan ve Xiaomi Mi8‘e ait olduğu belirtilen görselde en dikkat çeken detayın cihazın ön bölümünde ekran içine gömülen parmak izi okuyucusu olduğunu belirtelim.

Xiaomi Mi 7 ve Mi 8 arasındaki fark ne?

 

Xiaomi Mi 8 fotoğrafı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.