Xiaomi Mi7 Plus

Xiaomi Mi 7’nin farklı bir versiyonu olan Xiaomi Mi 7 Plus adında bir akıllı telefon modelide tanıtılacağı belirtiliyor.

Xiaomi‘nin önümüzdeki yıl tanıtacağı tasarım harikası Xiaomi Mi 7 merakla beklenirken, Mi7’nin üst modeli olacağı belirtilen Mi 7 Plus‘ında aynı tarihite tanıtılabileceği belirtiliyor.

Xiaomi Mi 7 Plus özellikleri

Xiaomi Mi 7 Plus özellikleri ve fiyatı

Yeni gelen bilgilere göre, Mi7 ile birlikte tanıtılacak olan Mi7 Plus‘a Snapdragon 845 yongaseti güç verecek. 6 inç boyutunda 18:9 en-boy formatında ekrana sahip olması beklenen cihaz, 6 GB RAM’e sahip olacağı belirtiliyor.

Xiaomi Mi 7 Plus fiyatı

Arkasında çift kamera kurulumuyla gelmesi beklenen Xiaomi Mi 7 ve Mi 7 Plus‘ın kablosuz şarj teknolojisine sahip olabileceğini belirtelim. Mi7, 3.300 mAh batarya ile gelirken Mi7 Plus ise 3.500 mAh batarya ile geleceği gelen bilgiler arasında.

2018’in Şubat ayında tanıtılacak olan her iki cihazın fiyatları hakkında kesin olmasada bazı tahminler bulunuyor. Tahminlere göre, Mi 7 fiyatı 400 dolar olacak ve Mi7’nin üst modeli olan Xiaomi Mi7 Plus fiyatı ise 450 dolar civarında olması bekleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here