Xiaomi Mi7 Plus

Xiaomi Mi 7’nin farklı bir versiyonu olan Xiaomi Mi 7 Plus adında bir akıllı telefon modelide tanıtılacağı belirtiliyor.

Xiaomi‘nin önümüzdeki yıl tanıtacağı tasarım harikası Xiaomi Mi 7 merakla beklenirken, Mi7’nin üst modeli olacağı belirtilen Mi 7 Plus‘ında aynı tarihite tanıtılabileceği belirtiliyor.

Xiaomi Mi 7 Plus özellikleri

Xiaomi Mi 7 Plus özellikleri ve fiyatı

Yeni gelen bilgilere göre, Mi7 ile birlikte tanıtılacak olan Mi7 Plus‘a Snapdragon 845 yongaseti güç verecek. 6 inç boyutunda 18:9 en-boy formatında ekrana sahip olması beklenen cihaz, 6 GB RAM’e sahip olacağı belirtiliyor.

Xiaomi Mi 7 Plus fiyatı

Arkasında çift kamera kurulumuyla gelmesi beklenen Xiaomi Mi 7 ve Mi 7 Plus‘ın kablosuz şarj teknolojisine sahip olabileceğini belirtelim. Mi7, 3.300 mAh batarya ile gelirken Mi7 Plus ise 3.500 mAh batarya ile geleceği gelen bilgiler arasında.

İlgili Haber: Xiaomi Mi7 ve Mi7 Plus tanıtım tarihi belli oldu

2018’in Şubat ayında tanıtılacak olan her iki cihazın fiyatları hakkında kesin olmasada bazı tahminler bulunuyor. Tahminlere göre, Mi 7 fiyatı 400 dolar olacak ve Mi7’nin üst modeli olan Xiaomi Mi7 Plus fiyatı ise 450 dolar civarında olması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Xiaomi Mi 7 kablosuz şarj özelliğiyle gelebilir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.