Xiaomi Mi 7

2018’in en  çok merak edilen amiral gemi düzeyinde akıllı telefon modellerinden biri olan Xiaomi Mi 7’nin ekran altı gömülü olan bir parmak izi sensörüyle geleceği kesinleştiği belirtiliyor.

Son yıllarda piyasaya sunduğu akıllı telefonlarla bir çok ülkede ciddi bir kullanıcı kitlesi elde eden çinli şirket, Mi 7 adındaki amiral gemi modelini Haziran ayı içerisinde tanıtması bekleniyor.

Merakla beklenilen Xiaomi Mi7nin en çok merak edilen özelliklerinden biri ise tasarımı olduğu biliniyor. Bu konuda henüz net bir şey söylemek pek mümkün değil. Ancak yeni gelen bir haber cihazla ilgili heyacan yarattı.

Xiaomi Mi 7 parmak izi

Xiaomi Mi 7 ekran altı parmak izi!

Bu konuda şimdiye kadar Xiaomi tarafından hiç bir bilgi gelmemişti. Yeni gelen bilgilere göre, Çin’in en büyük sosyal medya platformu olarak kabul edilen Weibo’da bir kullanıcının sorusuna cevap veren Xiaomi CEO’su Lei Jun‘un dolaylı olarak söz konusu özelliğin Mi7‘de olacağını teyit ettiği belirtiliyor.

Arkasında dikey olarak konumlandırılan çift kamera kurulumuna sahip olacağı belirtilen cihaz, 6 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanı sunarken gücünü ise Snapdragon 845 yongasetinden alacak.

Xiaomi Mi 7 ile ilgili yeni gelen bir diğer bilgi ise, cihazın çentikli olacağı ancak kullanıcıları  buna tepki gösterebileceğini düşünen Xiaomi’nin çentiği kapabilme seçeneğinide M7’ye ekleyeceği belirtiliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.