Xiaomi Mi6C

Mi 6’nın farklı versiyonlarından biri olması beklenen Xiaomi Mi 6C akıllı telefonuna ait görsel Weibo’ya düştü.

Bu yılın ilk aylarında tanıtılan Mi6 akıllı telefonu çift arka kamerasıyla dikkat çekerken, 6 GB RAM ve 128 GB dahili hafızasının yanı sıra Snapdragon 835 işlemcisiyle kullanıcılar tarafından beğenilmişti.

Xiaomi Mi 6‘nın farklı versiyonu olacağı belirtilem cihaz, ilk olarak Mayıs ayında sızdırılmıştı, ancak şuana kadar akıllı telefondan haber yoktu, Weibo’da paylaşılan ve Mi 6C modeline ait olduğu belirtilen görsel akıllı telefonunun yakın zamanda tanıtılabileceğini gösteriyor.

Xiaomi Mi 6C özellikleri

Xiaomi Mi 6C 18:9 ekran ile gelecek

Çin’in büyük sosyal medya platformlarından Weibo’da paylaşılan Mi6C görseline baktığımızda cihazın arkasında iki adet kameranın olduğunu görüyoruz, akıllı telefonun ön bölümüne bakacak olursak, oval kenarlara sahip olan cihaz, 18:9 en-boy oranı sahip ve fiziksel home tuşunun içine gömülen parmak iziyle oldukça dikkat çekiyor.

Mi 6C’nin teknik özellikleri normal Mi6 versiyonundan biraz farklı olmakla beraber bir çok ortak özelliğide bulunuyor, 5,15 inç boyutunda FULL HD ekrana sahip olan cihaz, 16 nm üretiminden geçirilen 8 sekiz çekirdekli Surge S2 yongasetinden gücünü alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Xiaomi Mi6, 4 GB RAM versiyonu geliyor

Arkasında 2 adet 12 megapiksel kamera bulunan akıllı telefonun selfie kamerası 5 megapiksel, 4 GB RAM ve 64  GB dahili hafızalı versiyonun yanı sıra 6 GB RAM ve 128 GB depolama alanına sahip seçeneğide bulunuyor.

Xiaomi Mi 6C’nin ne zaman tanıtılacağı ve piyasaya sunulacağı şimdilik belli değil, ancak 4 GB RAM’e sahip modelinin fiyatı 260 dolar civarında olacağı belirtiliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.