Xiaomi Mi 6

Fiyat ve performans canavarı Xiaomi Mi 6 henüz küresel olarak satışa sunulmadan sağlamlık testinden geçti.

Xiaomi şirketi, tarafından kısa zaman önce tanıtılıp Çin’de satışa sunulan amiral gemi modeli Mi 6‘ya ilgi okadar büyüktü ki telefonun stokları kısa sürede tükenmişti. Henüz küresel olarak satışa sunulmayan Xiaomi Mi 6 için işlemci sıktıntısının yaşandığını ve yeterince Snapdragon 835 yongasetinin tedarik edilemediğini kısa zaman önce gündeme gelmişti.

Tüm bu olumsuzluklar fiyat ve performans canavarı amiral gemi modeli Xiaomi Mi 6‘ya olan ilgiyi azaltmış değil.  Peki Çin’de stokları kısa zamanda tükenen ve on binlerce talep edildiği belirtilen Mi 6 nekadar dayanıklı? Bunun cevabını bulmak için bir Youtube kanalı Mi 6 üzerinde bazı testler yaparak nekadar dayanıklı olduğunu anlamaya çalıştı.Xiaomi Mi 6

Xiaomi Mi 6 nekadar dayanıklı?

Teknik özellikleri ve tasarımı oldukça beğenilen Mi 6 amiral gemi modeli kavisli kasasıyla dikkat çeken telefonun ekranı camdan oluştuğunu biliyoruz. Peki bu kadar uygun fiyatlı bir amiral gemi modeli ne kadar dayanıklı? Jerry Rig Everything adlı Youtube kanalı bu sorunun cevabını bulmak için Mi 6 üzerinde çeşitli testler yaparak videosunu çekerek takipçileriyle paylaştı. Fiyat ve performans canavarı olan Xiaomi şirketinin yeni amiral gemi modeli diğer rakipleriyle her açıdan yarışacak teknik özelliklere sahip olduğunu biliyoruz. Bu kadar yüksek teknik özelliklere sahip olan amiral gemi modelinin ne kadar dayanıklı olduğunu hepimiz merak ediyoruz doğrusu.

Xiaomi Mi 6‘nın dayanıklık videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.