Xiaomi Mi 6

Çin merkezli akıllı telefon üretici şirketlerin lider ismi Xiaomi’nin, yeni amiral gemisi Mi 6’nın özellikleri ve fiyatı sızdırıldı.

Merak ile beklenilen üst teknik özellikleri sahip Mi 6’nın özellikleri belli oldu. Xiaomi’nin yüksek teknik özelliklerine sahip ancak diğer rakiplerinden çok daha uygun fiyata sahip olan akıllı telefonlarından biri olacak olan Mi 6’nın üstün teknik özelliklerinin yanı sıra çift arka kamera kurulumuyla oldukça dikkat çekecek olan amiral gemisi Xiaomi Mi 6 anlaşılan rakiplerini zorlayacak. Perakendeci Oppormart’ın listesine dahil edilen akıllı telefon yüksek düzeyde ki teknik özellikleriylede dikkat çekiyor.

İşte Xiaomi Mi6 özellikleri

Mi 6 merakla beklenirken cep telefonun üstün özelliklere sahip olacağı ve fiyatınında diğer rakip şirketlerden çok daha uygun olacağı biliniyor. Bu durum Mi 6’yı bekleyenleri dahada heyecanlandırıyor. Çin’li perakendeci şirketlerden biri olan Oppomart‘ın listesine giren Xiaomi Mi6 özellikleri ve fiyatı detaylarıyla gözler önüne serildi. 5.15 inç boyutunda OLED FULL HD bir ekrana sahip olan cep telefonu Snapdragon 835 yongasetinden güç alırken 6 GB RAM ve 128 GB dahili hafıza sunuyor. Arkasında 19 megapiksel kamera bulunan cihazın ön selfie kamerası 13 megapiksel.

Xiaomi Mi6 fiyatı

Diğer rakip amiral gemileri özellikle fiyatlarıyla cep yakarken Xiaomi‘nin, üstün özelliklere sahip telefonları uygun fiyatlarıyla dikkat çekiyorlar. Oppomart perakendeci şirketin listelediği fiyata göre telefonun çıkış fiyatı 299 Dolar olacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.