Xiaomi Mi 6

Xiaomi firması, yeni amiral gemisi Mi 6’yı yarın tanıtması beklenirken tanıtımdan önce Xiaomi M 6’nın yeni görselleri yayınlandı.

Xiaomi Mi 6 bir çok açıdan görüntülendi

19 Nisan yani yarın tanıtılacak olan Mi 6’nın özellikleri ve tasarımına dair neredeyse tüm detayları biliyoruz. Ancak bu defa Xiaomi Mi 6‘nın bir çok açıdan ve tasarımını net bir şekilde gösteren resimler yayınlandı.

Xiaomi Mi 6Renk açısından oldukça fazla seçenekle geleceği belirtilen Mi 6‘nın yeni yayınlanan görsellerine baktığımızda renk seçeneklerinin oldukça zengin olacağını görüyoruz.

Xiaomi Mi 6 Plus

Renk seçenekleri konusunda her zevke hitap etmek isteyen Xiaomi tarafından yarın tanıtılması beklenen Mi 6, Siyah,beyaz,gümüş,gri ve altın renk seçenekleriyle piyasaya çıkacağını belirtelim.Mi 6

Xiaomi Mi 6 teknik özellikleri

Henüz tanıtılmayan Mi 6’nın teknik özelliklerini neredeyse tümüyle ortaya çıkmış durumda. 5.1 inç boyutunda 1080×120 FULL HD ekrana sahip olan Mi 6 gücünü Snapdragon 835 yongasetinden alırken CPU  biriminde ise Adreno 540 bulunuyor. 4 GB RAM ve 64/128 GB dahili hafıza seçenekleriyle gelecek olan Xiaomi Mi 6’nım bir de Plus versiyonu bulunuyor. Büyük ekranı dışında Mi 6 ile aynı özellikleri barındıran Xiaomi Mi 6 Plus, 5.7 inç boyutunda 1080×1920 FULL HD bir ekran ile gelecek.Xiaomi Mi6 vs Mi 6 Plus

Büyük ekranı dışında RAM miktarı ilede üstün olan Plus modelinde 6 GB RAM bulunuyor. Her iki modelinde arkasında iki adet 12 megapiksel kameralar bulunuyor. Önlerinde 8 megapiksel kameralar bulunan Mi 6 ve Mi 6 Plus toza ve suya karşı IP68 sertifikasıyla korunuyor.

Son olarak her iki akıllı telefonun batarya kapasitelerine baktığımızda  Mi 6’nın batarya kapasitesi 3200 mAh‘ken Mi 6 Plus’ın bataryası ise daha büyük 4500 mAh büyüklüğünde bataryadan beslenecek olan Mi 6 Plus büyük ekranlı akıl telefon sevenler kullanıcılar için iyi bir seçenek olacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.