Mi 6

Xiaomi’nin yeni amiral gemisi Xiaomi Mi 6’nın nezaman tanıtılacağı belli değil, ancak bu konuda Xiaomi’nin CEO’su bir açıklama yaptı.

Xiaomi Mi 6 Nisan ayı içerisinde tanıtılabilir

Xiaomi’nin CEO’su Lei jun, katıldıği bir canlı yayında Mi6 nezaman tanıtılacak sorusuna cevap verdi. Lei Jun verdiği cevapta Xiaomi Mi6’nın Nisan ayı içerisinde mutlaka tanıtılmış olacak açıklamasında bulundu.

Xiaomi Mi 6

İsmi ve özellikleri daha netleşmemişken en çok konuşulan amiral gemi modellerden olan Mi6’nın iki farklı versiyonla geleceğini biliyoruz.

Mi6 ve Mi6 Plus adında iki farklı versiyonla gelecek olan Xiaomi’nin amiral gemisinin oldukça ilgi görmesi bekleniyor.

Bundan kısa zaman önce özellikleri sızdırılan Mi 6 ve Mi 6 Plus’ın üstün özelliklere sahip olacağı belli olmuştu. Katıldığı canlı yayın esnasında Xiaomi Mi 6‘nın nezaman tanıtılacak sorusuna cevap veren CEO Lei Jun‘un açıklamasından sonra Mi6’nın Nisan ayı içerisinde ve muhtemelen Nisan ayının son günlerinde tanıtılması beklenen Mi6’nın satış tarihinin piyasayada yaşanan durgunluk nedeniyle bir ay ertelenebileceği belirtiliyor.

Mi 6 ve Mi 6 Plus özellikleri geçtiğimiz günlerde Mi6 ve Mi6 Plus’ın özellikleri olduğu iddia edilen özellikler sızdırılmıştı. Mi 6’nın Plus modelinin 30 megapiksel arka kameraya sahip olacağı iddia edilirken Mi 6’nın 5.15 inçlik ekrana sahip olacağı ve Mi 6 Plus’ında 5.7 inç boyutunda bir ekranla geleceği belirtirtiliyor.

Diğer rakip firmaların amiral gemilerinden daha ucuz olmasına karşın rakipleriyle aynı özellikleri barındıracak olan Xiaomi Mi 6 merakla bekleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.