Xiaomi Mi 6 Ceramic Edition

Xiaomi tarafından yakın zamanda tanıtılan Mi 6’nın en çok dikkat çeken Mi 6 CE modeli sonunda piyasaya çıkıyor.

Çinli telefon üreticisi Xiaomi şirketinin yeni amiral gemi modeli Mi 6’nın kısa zaman öncesinde resmi olarak duyurulan fiyat ve performans canavarı amiral gemisi Xiaomi Mi 6 tanıtıldıktan sonra gerek tasarımı ve gerekse teknik özellikleriyle rakiplerinden hiçbir eksiği yoktu desek abartı olmaz sanrım. Xiaomi Mi 6‘nın bu kadar dikkat çekmesinin ardında elbette sadece tasarımı ve üst seviye teknik özellikleri olmadığını biliyoruz. Çift kamera kurulumuna sahip olan Mi 6 üst seviye teknik özelliklere sahip olmasına karşın piyasaya sunulan diğer rakiplerinden çok daha uygun fiyata sahip olması nedeniyle oldukça dikkat çekiyor.

Xiaomi Mi 6 CE

Xiaomi Mi 6 CE satışa çıkıyor! Peki fiyatı nekadar olacak?

Xiaomi tarafından resmi olarak duyurulduktan sonra normal modeli Çin’de piyasaya sunulan Xiaomi Mi 6‘nın oldukça dikkat çeken versiyonu Mi 6 CE modeli piyasaya sunulmamıştı. Yeni gelen bilgilere göre Mi 6 Ceramic Edition, Xiaomi’nin online internet mağazası üzerinden 435 dolar etiket fiyatıyla satışa sunuldu.

Xiaomi Mi 6 CE normal versiyonundan farklı arka tarafı tamamen seramik malzemeden oluşurken çift kamera kurulumunun etrafı ise 18 karatlık altından oluşuyla oldukça dikkat çekiyor. Normal versiyonuyla aynı özelliklere sahip olan cihaz 5.15 inç 1080p ekrana sahipken gücünü ise Snapdragon 835 yongasetinden alıyor. Arkasında iki adet 12 megapiksel kamera kurulumu bulunan cihaz, 6 GB RAM‘e sahip.

Eğer Mi 6’nın seramik versiyonunu almak isterseniz cihazın ülkemizde satışa sunulmasını beklemeniz gerekiyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.