xiaomi mi 6.

Çin merkezli firmaların içinde en hızlı büyüyen firmaların başında olan Xiaomi, gündemden düşmek bilmiyor. Zira firma teknoloji alanında artık büyük bir kullanıcı kitlesine sahip.CES 2017‘ye kurulduğu tarihten bu yana ilk kez katılan firma değim yerindeyse gövde gösterisi yapmıştı. Mi TV 4 gibi oldukça ilgi çeken bir televizyonunu tanıtan Xiaomi, bu yıla damga vuran ve neredeyse çerçevesiz olan Mi Mix akıllı telefonun beyaz renklisini sergilemişti. Xiaomi‘nin, Mi serisi bildiğiniz gibi çok tutulan bir seri işte bu seriye ait akıllı telefon olan CES 2017’de sergilnen Xiaomi Mi 6‘ya ait olduğu iddia edilen Antutu sonucu sızdırıldı.Sözkonusu Antutu Benchmark test sonucu dudak uçuklatacak kadar yüksek.

Xiaomi Mi 6 Antutu testinde rekor kırdı

Çin’in popüler sosyal paylaşım sitesi olan Weibo‘da paylaşılan bir görselde Mi 6’ya ait olduğu öne sürülen test sonucu paylaşıldı.

Xiaomi Mİ 6

Xiaomi Mi 6‘nın rekor kıran Antutu testin sonucu doğru çıkarsa cihaz piyasaya çıkmadan lider konumda olacak. Snagdragon 835 işlemcisine sahip olacağı belirtilen cihazın şubat ayı içerisinde tanıtılarak piyasaya sürülmesi bekleniyor. Halihazır Snapdragon 821 işlemcisne sahip OnePlus 3T, Antut’dan en yüksek puan alan akıllı telefon alan unvana sahip ancak bu çok sürmeyecek. Çünkü bir iki ay içerisinde artık tek eksiği kanatları olacak akıllı telefonlar gelecek:). Tabi işin espri yönü ancak gerçekten artık akıllı telefonlar teknoloji alanında lider konuma sahip

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.