Mi TV 4

CES 2017 kapsamında onlarca marka teknolojik ürünlerini tanıtmaya devam ediyor. Son haber Xiaomi firmasında geldi. İlkleri başarmayı seven firma bu defa neredeyse çerçevesiz olan yeni televizyonunu tanıttı. Mi TV 4  özelliklerinden çok görenleri kendisine hayran bırakan tasarımıyla dikkat çekiyor. Öyleki Mi TV 4, İphone 7‘den %30 daha ince bir yapıya sahip . en  ince yeri 4.9 mm kalınlıkta olan televizyon yine kısa zaman önce Xiaomi tarafından tanıtılan Mi Mix akıllı telefonunu hatırlattı. Hatırlayacak olursak sözkonusu akıllı telefon tasarımıyla uzun süre gündemde kalmıştı.

Xiaomi mi tv 4

 Xiaomi Mi TV 4 özellikleri

CES 2017‘de bugün tanıtılan Xioami’nin  ilginç televizyon 65 inç büyüklüğünde ve Patch Wall adlı bir yapay zeka yazılımı sayesinde kişisel verileri analiz ederek önerilerde bulunuyor. Televizyonun çok ince olması nedeniyle cihazın anakartı  ve hoperlörü gibi televizyonu çalıştırabilen parçalar Mİ TV BAR adındaki bir cihaz içerisinde bulunuyor. Ayrıca Mİ TV BAR’I TV’ye bağlamak için tek bir kablo kullanıldığını belirtelim.

Mi TV 4

Xiaomi Mi TV 4 fiyatı

İlk olarak Çin’de satışa çıkacak olan TV 2 bin dolar‘ın altında satışa sunulacak.

Ayrıca şunuda belirtelim Xiaomi‘nin bu yıl en çok konuşulan akıllı telefonu Mi Mix’in beyaz versiyonu bu gün  CES 2017‘de sergilendi. Söz konusu Mi Mix‘in beyaz versiyonu yine çok şık duruyor. Rengi dışında diğer versiyonuyla tamamen aynı özellikte. Xiaomi, CES 2017’de diğer markalardan geride kalmayacak gibi. Zira firma tarihinde ilk kez CES 2017’ye katılıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.