Creators Update

Microsoft, yeni yayınladığı Creators Update güncellemesi ile birlikte Windows 10’nu daha iyi duruma getirdi.

Windows 10 Creators Update yayınlandı

Bilgisayarların bir numaralı ve en çok kullanılan işletim sistemi  Windows’un en son versiyonu yani Windows 10‘na çok önemli bir güncelleme geldi. Yeni yayınlanan güncelleme ile birlikte özellikle güvenlik konusunda önemli bir işe imza atan Microsoft firması, Windows’lu bilgisayarlarda ön yüklü olarak gelen Windows Defer adlı antivirüs programını dahada geliştirilerek harika özelliklerle donattı. Creators güncellemesi ile birlikte ismide değişen antivirüs programın adı Windows Defender Security Center olarak ismi değişitirilen Defer programı bilgisayarlarımızı artık daha iyi koruyacak.

Windows Defer Security Center ile gelen güvenlik!

Windows yüklü bir bilgisayar aldığımızda bir çok programı internetten indirip kuruyoruz. İlk kurduğumuz programların başında bir antivirüs programı oluyor. Windows 10 Creators Update ile gelen yenilikle sayesinde Microsoft’un kendi antivirüs programı olan Defer adlı antivirüs programını geliştirirek bu durumu ortadan kaldırmış durumda.

Windows Defer Security Center olarak adı değiştirilen antivirüs programı çok daha iyi işlevler sunuyor. Örneğin Windows Defer Security Center‘ı çalıştırdığınızda söz konusu program bilgisayarlarınızı tarayarak zararlı yazılım olup olmadığını rahatlıkla analiz ederek size sunuyor.

Bir çok önemli özelliği olan Windows Defer programı sayesinde bilgisayarlarınızda yapmak istediğiniz bir çok şeyi buradan yapabiliyorsunuz. Microsoft’un açıklamasına göre Creators Update güncellemesi sayesinde artık başka bir antivirüs programını kullanmaya gerek kalmadığını bildiriyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.