WhatsApp'ta engellediğiniz kişiler size mesaj atabilir

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp’ta akla ziyan bir hata keşfedildi. WhatsApp’ta bulunan bir hatadan dolayı engellediğiniz kişiler size mesaj atabilir veya profilinizi okuyabilir.

1 milyarın üzerinde kullanıcısıyla dünyada en çok kullanılan sohbet uygulamalarından biri olan WhatsApp‘tan neredeyse her saatte bir sevdiğimiz kişilerle mesajlaşıyor veya son gelen özelliklerle birlikte sesli veya görüntülü konuşuyoruz.

Popüler sohbet ve mesajlaşma uygulamasına gelen son güncellemeyle birlikte, bir çok kullanıcı engelledikleri kişilerden mesaj almaya başladıklarını belirterek tepki göstermeye başladı.

WhatsApp’ta engellediğiniz kişi nasıl mesaj atıyor?

Ancak bazen rahatsız eden kişilerden mesaj almamak için engel attığınız kişiler size mesaj atarsa şaşırmayın. Çünkü WhatsApp’tan engellediğiniz kişi popüler mesajlaşma uygulamasında oluşan açığı fark edip size mesaj atıyor olabilir.

Bu olay sizin başınıza geldiğinde ilk olarak o kişinin engelini kaldırıp tekrar engel atıp kurtulacağınızı zanediyorsanız yanılıyorsunuz. Çünkü söz konusu hata hala giderilmedi ve WhatsApp olan hatadan dolayı eski eşinizden veya sevmediğiniz  eski iş ortağınızdan kötü bir mesaj alıp moraliniz bozulabilir.

WhatsApp’ın Android ve İOS uygulamalarında olan bu hatanın yayınlanacak bir güncellemeyle ortadan kaldırılması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Instagram'a beklenen sessize al özelliği geldi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.