WhatsApp

WhatsApp’tan gönderilen mesajı iptal etme özelliği nihayet geliyor.

Popüler mesajlaş ve sohbet uygulaması WhatsApp uygulaması her geçen gün dahada büyürken söz konusu sosyal medya uygulaması zaman içerisinde yeni özelliklerle donatıldı. En çok kullanılan sosyal medya uygulamalarından biri olan WhatsAp uygulamasına bu defa uzun zamandır beklenen yeni bir özellik nihayet popüler sohbet mesajlaşma uygulamasına eklendi.

Nihayet beklenen özellik WhatsApp’a geliyor

Sosyal medya devi Facebook’un iki yıl önce satın aldığı WhatsApp’a çok önemli özellikler getirdi. Daha önce videolu arama özelliği ve gif gönderme gibi önemli özellikler kazandırılan uygulamaya bu defa çok talep edilen gönderilen mesajı iptal etme özelliği geliyor. Android için test aşamasında olduğu belirtilen özelliğin kısa zaman içerisinde tam sürümün yayınlanması geleceği belirtiliyor.

WhatsApp‘tan attğınız mesajı silebilmek için mesajı gönderdiğiniz kişinin mesajı okumamısı gerekir. Uzun  süredir beklenen özelliğin gelmesiyle beraber karşıya yanlışlıkla yada herhangi bir nedenle gönderdiğiniz mesajı tekrar geri alma özelliği sunuyor. Ancak bu özelliği kullanabilmek için mesaj gönderdiğiniz kişinin mesajı okumaması gerekiyor. Ayrıca okunmayan mesajı sadece silmekle kalmıyor ayrıca düzenleyebilmekte mümkün olacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.