WhatsApp

Popüler sohbet ve mesajlaşma uygulaması WhatsApp’a yepyeni bir özellik geliyor.

Dünya genelinde bir milyarı bulan kullanıcı sayısıyla dikkat çeken mesajlaşma uygulaması WhatsApp tekrar güncellendi.

WhatsApp sohbet sabitleme özelliği

WhatsApp messenger çıktığı ilk günden beri en çok rağbet gören sohbet uygulaması haline geldi. Klasik mesajlaşmaya darbe vuran uygulama, son yıllarda oldukça geliştirildi. Sesli aramaların yanı sıra videolu görüşme özelliğide getirilen sohbet uygulamasının kullanıcı sayısı 1 milyarı geçmiş durumda.

Şuanda beta olan WhatsApp sohbet sabitleme özelliği sayesinde en çok mesajlaştığınız bir kişiyi en üste sabitleyebilirsiniz. Peki bu özellik ne işe yarıyor? Söz konusu özellik sayesinde sevgiliniz ve ya en çok mesajlaştığınız birinin sohbet mesajlarının alta düşmemesi için en üste sabitleyebilirsiniz.

WhatsApp messenger’ın söz konusu yeni özelliklerinden biri olan bu özellik ile sohbet ve mesajlaşma uygulaması WhatsApp dahada kullanışlı hale geliyor.

WhatsApp

Mesajlaşma uygulamasına sohbeti sabitle özelliği şuan için beta durumunda olduğunu belirtelim. Çok yakında hem Android hemde  İOS  için tam sürümünün yayınlanması beklenen sohbeti sabitleme özellikli özelliği sayesinde onlarca mesaj için mesajlaşmak istediğiniz birinin mesajlarını arama zahmetinden kurtulup istediğiniz kişinin sohbetini en üste sabitleyerek istediğiniz zaman rahatlıkla ulaşabilmek mümkün hale gelecek. Hikayeler ve gif gönderme gibi özelliklerin ardından dikkat çeken özelliklerden biri olacak olan sohbet sabitleme özelliğinin gelmesiyle birlikte önemli bir talep giderilmiş olacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.