WhatsApp uygulaması

En popüler mesajlaşma uygulaması olarak nitelendirilen WhatsApp uygulaması, dikkat çeken yeni bir özelliğe daha kavuşuyor.

Sosyal medyanın dev ismi Facebook tarafından rekor fiyatla satın alınan WhatsApp uygulaması satın alındıktan sonra adeta atağa kalkmış durumda. Facebook tarafından satın alındıktan sonra bir çok yeni özelliğe kavuşan mesajlaşma uygulamasına daha önce sesli arama özelliği,videolu arama özelliği,gif gönderme özelliği ve son olarak tartışmalara neden olan durum özelliği ile gündeme gelmişti. Şimdi ise yepyeni bir özellik ile gündeme gelen WhatsApp uygulaması, yakın zamanda dikkat çeken özelliğine kavuşacak. Son zamanlarda en çok güncelleme alan popüler uygulamaların başında olan WhatsApp uygulaması bir çok dikkat çeken özelliklerle donatılıyor.

WhatsApp uygulaması için  fotoğrafları filtre özelliği yolda

Satın alındıktan sonra bir çok yeniliğe kavuşan popüler mesajlaşma uygulması WhatsApp uygulaması üzerinden göndermek istediğiniz fotoğraf,video ve gif’lerinize bile istediğiniz bir filtreyi uygulayabileceksiniz. Söz konusu filtre özelliği Instagram uygulamasında yoğun olarak kullanılan en beğenilen özelliklerden biri olduğunu belirtelim.WhatsApp fotoğraf filtreleri

WhatsApp‘a gelecek olan iki önemli özellik daha merakla bekleniyor. Bu özelliklerden biri WhatsApp‘tan gönderdiğiniz bir mesajı iptal etme yani geri çekme diğeri ise istediğiniz bir kişiyi sohbetin en üstünde sabitleme özelliği olduğunu belirtelim.

Yakın zamanda 3 özelliğininde popüler mesajlaşma uygulamasına kazandırılmasının ardından söz konusu popüler mesajlaşma ve sohbet uygulaması WhatsApp daha ne gibi özelliklerin geleceği merak konusu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.