Dünyada en çok kullanılan popüler mesajlaşma uygulamalarından biri olan Whatsapp’a her geçen gün yeni özellikler kazandırılıyor, son gelen haberle Whatsapp uygulamasına dikkat çeken bir özellik geliyor.

Bir milyardan fazla kullanıcısıyla dikkat çeken Whatsapp, bu defa müşterileri ve işletmeler arasındaki iletişimi daha güvenli ve hızlı hale getirmek için yeni bir özellik üzerinde çalıştıklarını açıkladı. 1 milyarı aşan kullanıcı kitlesiyle her geçen büyümeye devam eden Whatsapp uygulamasınada, kullanıcıların istekleri ve talepleride artarak devam ediyor, bunu göz önünde bulunduran uygulamanın yöneticileri, talepleri yerine getirmek için harıl harıl çalışıyor ve son gelen haberde bunu gösteriyor.

Whatsapp Business uygulaması gelebilir

Facebook‘un bünyesinde bulunan şirketten yapılan açıklamada, şuanda küçük işletmeler ve insanlar arasındaki iletişimi daha kolay ve güvenli hale getirmek için bir özellik veya uygulama üzerinde teste başladıklarını belirtiliyor.

Whatsapp Business uygulaması sayesinde müşteriler, istedikleri zaman iletişime geçmek istedikleri işletmelere daha hızlı ve daha kolay ulaşabilecekler.

Şimdilik sadece küçük işletmeler için teste başlanan uygulamanın yakın zamanda bankalar, hava yolları ve e ticaret sitelerinide kapsayacağını belirtiliyor.

Whatsapp Business uygulamasının nasıl çalışacağı henüz bilinmiyor, ancak sözü edilen özelliğin Whatsapp’amı entegre edileceği veya ayrı bir uygulama olarak mı, geleceği gibi bilgiler şimdilik muamma olduğunu belirtelim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.