WhatsApp son görülme saati dondurma

Dünyanın en popüler mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp  her geçen gün dahada büyürken uygulama bazı sorunlarıda beraberinde getiriyor. Bir çok sorunlardan biri olan WhatsApp son görülme saati bazen istenmeyen sorunlara yol açabiliyor.

Özellikle  çiftler arasında bazen büyük tartışma konusu olan gece geç saatlerine kadar neden WhatsApp’taydın:) gibisinden bir çok sorudan kurtulmak için yapmanız gerekenleri yazımızda bulabilirsiniz.

WhatsApp son görülme nedir?

Son görülme saati olarakta adlandırılan söz konusu durum İnternette WhatsaApp son görülme nedir?  Şeklinde binlerce kez aranıyor. Son görülme nedir olayından kısaca bahsedelim. WhatsApp kullanıyorsanız WahtsApp’a girdiğinizde karşıdakine çevrimiçi olarak gözüküyorsunuz. Eğer WhatsApp çıktıysanız örneğin saat 12:30‘da WhatsApp’tan çıktıysanız son görülmeniz 12:30 olarak gözükecektir. Peki bu durumu nasıl değiştirebiliriz? Aşağıdaki detaylı anlatımda bulabilirsiniz.

WhatsApp son görülme saati kapatma

WhatsApp son görülme saatini kapatmak için WhatsApp’tan Ayarlar>Hesap>Gizlilik sırasıyla tıklayarak aşağıda ki görselde gördüğünüz yere ulaşacaksınız.

Son görülme saati kapatma

Gördüğünüz yer WhatsApp son görülme saatini kapatabileceğiniz yerdir. Ayarlar>Hesap>Gizlilik butonlarına sırasıyla tıkladığınızda. WhatsApp’ın en temel ayarların bulunduğu yere ulaşacaksınız buradan. Yazılı durumunuzu kimlerin görebileceği yada hiçkimsenin görmek istemediğiniz istediğinizde buradan yapabilirsiniz. Yine profil resminizin herkesin görmek istemediğinizde sadece rehberinizde olan kişileri seçip bu işlemi kolaylık yapabilirsiniz. Gelelim asıl konumuza WhatsApp’a girdiğinizde son görülmenizi kapatmak için Son Görülme denilen yere tıklayın karşınıza görselde olduğu gibi 3 seçenek çıkacaktır. Whatsapp’ı ilk açtığınız varsayılan olarak herkes seçeneği seçili olarak geliyor. Hiç kimse yapıp kaydettiğinizde WhatsApp’a girdiğinizde son görülmeniz görünmeyecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.