Vodafone Smart N8

Dünyanın önde gelen GSM opertörlerinden biri olan Vodafone şirketi, giriş seviyesinde ki yeni akıllı telefonu Smart N8’i duyurdu.

Dünya genelinde pek çok ülkede faaliyet gösteren GSM opertörü Vodafone, son yıllarda diğer rakipleri gibi kendi ismiyle akıllı telefon piyasaya sunmaya başlamıştı. Vodafone’un yeni akıllı telefonu ise Smart N8 modeli oldu. Giriş seviyesinde teknik özelliklere sahip olan akıllı telefon uygun fiyatıylada dikkat çekiyor.

Vodafone Smart N8 teknik özellikleri

Giriş seviyesinde özelliklere sahip olan akıllı telefon 5 inç boyutunda HD çözünürlüklü ekran sunarken gücünü ise 1.3 Ghz hızında çalışan dört çekirdekli işlemciden alıyor, ancak işlemcinin ismi henüz bilinmiyor.  1.5 GB RAM ve 16 GB genişletibilir dahili hafızaya sahip olan Vodafone Smart N8‘in arkasında LED flaş 13 megapiksel, önünde ise 5 megapiksel kamera bulunuyor.

4G LTE ve Bluetooth 4.1 özellikleride barındıran cihaz Android 7.0 Nougat ile çıkış yapıyor. Smart N8‘in batarya kapasitesine baktığımızda 2.600 mAh kapasiteli bir bataryadan beslenen cihaz giriş seviyesinde akıllı telefon kategorisinde iyi bir seçenek olduğunu belirtelim.

Vodafone Smart N8 fiyatı

Bir çok ülkede faaliyet gösteren GSM devi Vodafone ülkemizdede 3 büyük GSM operatörlerinden biri olarak hizmet veriyor. Vodafone’un daha önce piyasaya sunulan akıllı telefonları ülkemizdede satışa sunulduğunu biliyoruz. Yeni tanıtılan Smart N8 modeli tanıtıldıktan sonra Vodafone’un resmi web sitesi üzerinden 150 euro fiyat etiketiyle satışa sunulduğunu belirtelim.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.