Vestel Venus 5000 özellikleri ve fiyatı

Yerli teknoloji devi Vestel, bugün yeni akıllı telefonunu tanıttı. Vestel Venus 5000 adındaki cep telefonu Turkcell ile işbirliği içerisinde geliştirildi.

Vestel’in GSM operatörü Turkcell için ürettiği Venus 5000 adlı akıllı telefon resmi olarak duyuruldu.

Vestel Venus 5000 özellikleri

Yerli firma Vestel telefon modelleri son yıılarda kendisine oldukça yer etmeyi başarmakla birlikte, Vestel‘in, yerli olması akıllı telefon fiyatlarınında uygun olması anlamına geldiği için özellikle orta ve giriş seviyesindeki kullanıcılar tarafından oldukça ilgi görüyor. Venus serisi ile piyasaya giriş yapan Vestel, pek çok cep telefonu piyasaya çıkardı. Fiyat ve performans olarak nitelendirebileceğimiz akıllı telefonlar üstün özelliklere sahip olmazsada fiyatları oldukça uygun olduğunu belirtelim. Venus 5000 teknik özelliklerine baktığımızda 5 inç büyüklüğünde 720p HD çözünürlüğünde ekrana sahip olan Venus 5000 gücünü ise 4 çekirdekli 1.3 GHZ hızında çalışan Snapdragon 210 yongasetinden alıyor.

Vestel Venus 5000 fiyatı

Venus 5000, 2 GB RAM ve 16 GB ve microSD kart ile 32 GB’a genişletilebilir dahili hafızaya sahip. Akıllı telefonun arkasında 8 önünde ise 5 megapiksel kameralar bulunuyor.

Son olarak cihazın işletim sistemi ve bataryasına baktığımızda Android 6.0 Marmallow ile çalıştığını görüyoruz. 2230 mAh kapasiteli bir bataryadan beslenen Vestel Venus 5000 fiyatı 799 TL.

Vestel‘in, GSM şirketi Turkcell için yaptığı Venus 5000 akıllı telefonun fiyatına baktığımızda gayet iyi özelliklere sahip olduğunu belirtelim. Turkcell’in, bazı uygulamalarının ön yüklü olarak geleceği Vestel Venus 5000 orta seviyede ilgi görmesi bekleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.