Vernee Apollo 2

Vernee bu ismi daha önce hiç duymadınız yada bir iki kez de olsa duymuşsunuzdur. Çünkü firma 2016 yılının şubat ayında kurulan yeni bir firma. Vernee bu yıl MWC 2017‘de tanıtması beklenen akıllı telefonların özellikleri üst seviyede. Detaylar haberimizde.

Vernee amiral gemisi Apollo 2

Yeni bir firma olan Vernee ilk kez MWC’ye katılacak. Birden çok akıllı telefon tanıtacak olan şirketin amiral gemi modeli Apollo 2 iki farklı seçenek ile gelecek. Apollo 2 özelliklerinden bir kaçı şöyle sıralanıyor ilk versiyonda 8 GB RAM ve 128 GB dahili hafıza bulunurken ikinci versiyonda ise 6 GB RAM ve 64 GB dahili hafıza bulunuyor. Apollo 2 gücünü Helio X30‘dan alacak.

Vernee Mars Pro

Vernee Mars Pro özellikleri

Vernee firmasının ikinci akıllı telefonu ise Mars Pro akıllı telefonun özellikleri yine üst seviyede. Zira cihazda 6 GB RAM  ve Helio X25 işlemci gibi üst seviye özellikler bulunuyor.

Vernee Thor E

Thor E ve Thor Plus bataryalarıyla oldukça dikkat çekiyor. Vernee’nin diğer iki akıllı telefonu ise bataryalarıyla oldukça dikkat çekiyor. Thor E bataryası 5.020 mAh kapasitesine sahipken Thor Plus bataryası tam 6.050 mAh kapasitesine sahip.

Vernee Thor Plus

Vernee firması MWC 2017’de kuşkusuz akıllı telefonlarıyla oldukça çekeceğe benziyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.