Uygun Fiyatlı LG Fortune tanıtıldı

LG, her bütçeye uygun akıllı telefon piyasaya çıkarmasıyla bilinen bir firma, LG’nin, en uygun akıllı telefonlar piyasaya çıkarmasıyla birlikte firmanın bu alanda geniş bir kullanıcı kitlesini elde ettiğini biliyoruz. LG’nin, son tanıtılan akıllı telefonu uygun fiyatlı LG Fortune oldu.

Uygun fiyaı ve alt seviye teknik özelliklere sahip olan LG Fortune isimli akıllı telefon ucuz fiyatıyla dikkat çekiyor.

LG Fortune çıkış tarihi ve fiyatı

LG Fortune tasarımı nasıl?

Fortune, akıllı telefonun tasarımına baktığımızda cihazın dikkat çeken bir tasarıma sahip olmadığını belirtelim. LG Fortune, önünde yer alan sanal tuşlarıyla şık dururken, biraz kalın olduğunu söyleyelim.

LG Fortune teknik özellikleri

LG Fortune teknik özellikleri

Giriş seviyesinde ki, Fortune cep telefonu uygun fiyatıyla dikkat çekerken 5 inç büyüklüğünde FWVGA  bir ekrana sahip. 1.1 GHZ hızında çalışan işlemcinin güç verdiği uygun fiyatlı cep telefonu 1 GB RAM ve 16 GB dahili hafızaya sahip, dahili hafızası microSD kart ile 32 GB‘a kadar genişletilebiliyor. Fortune’nın, arkasında 5 megapiksel, önünde ise yine 5 megapiksel kamera bulunuyor. Kamera konusunda iddiası olmayan cep telefonu Android 6.0 Marsmallow ile çalışıyor.

Son olarak bataryasına baktığımızda belkide en dikkat çeken özelliği bataryası diyebiliriz. Çünkü giriş seviyesinde ki akıllı telefon 2.500 mAh kapasiteli bir bataryadan besleniyor.

LG Fortune çıkış tarihi ve fiyatı

Çıkış tarihi net olarak belirtilmesede cihazın çok yakında satışa çıkacağı belirtiliyor. LG Fortune fiyatı ise 89 dolar olacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.